kategoria: Sklepy
[#1] Competition Pro USB za 20,-
Powitać,

jakby kto był zainteresowany to w ubiegłym tygodniu widziałem w E.Leclerc joysticki Competition Pro USB (Speed Link) w zestawie z CD z emulatorem C64 na wyprzedaży po 20,-

Owszem, do Przyjaciólki bezpośrednio nieprzydatne, ale moze ktoś tu emuluje też...
[#2] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

W jakim mieście?
[#3] Re: Competition Pro USB za 20,-

@simka113, post #2

w ostrowie wlkp. przecież to logiczne
[#4] Re: Competition Pro USB za 20,-

@simka113, post #2

Fakt

Ostrów Wielkopolski. Ale to sieciówka, więc jest szansa, że nie tylko tu są.

A mają je na półce od jakichś 3 lat. Nie zauważyłem, żeby miały szczególne wzięcie.

Same joye nie są czymś rewelacyjnym. "Chodzą" bardzo ciężko (czytaj - wymagają ciut więcej siły do machania wajchą, nizby sobie człowiek zyczył), a angielskojęzyczne fora pełne są opisów usterek. Znaczy - do pierwowzoru z lat 80tych im daleko.

Z drugiej strony za dwie dychy można nawet na półkę postawic... ;)

W sumie - jeśli ktoś by bardzo chciał i jednocześnie nie zalezy mu szczególnie mocno na czasie, to mogę kupić i wysłać pocztą.

(Tak, czytałem wątek o materiałach budowlanych w dziale Giełda szeroki uśmiech )
[#5] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #4

No proszę Vituniu powrócił do żywych ;)

ps. Rysiek obsługuje te joye :)
[#6] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #4

to ja kcym 2, podaj na PV dane do przelewu oczywiście łącznie z przesyłką.
[#7] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #4

Też, że 2 bym wziął chętnie ...
[#8] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

I ja też dwa chcę:).
[#9] Re: Competition Pro USB za 20,-

@fazior, post #8

Bierę 2! Dajesz dane do przelewu :)
[#10] Re: Competition Pro USB za 20,-

@WojT_GL, post #9

A ja nie chce dwoch,
ale chcialem ze 2 linijki napisac
[#11] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #4

weź kup wszystkie a potem się pomyśli hehe
[#12] Re: Competition Pro USB za 20,-

@lekarz_med, post #10

Też dobrze. Trzeba nabijać posty, żeby mieć większe experience i móc wystawiać na giełdzie
[#13] Re: Competition Pro USB za 20,-

@QUAD, post #11

Wszystkie? Czy ja wyglądam jak ten, no... jak mu tam... Rezus?

Dobra, wieczorem zamelduję co tam na półkach zastałem. Może w tzw. miedzyczasie już je zamietli i w ten sposób problem sam się rozwiązał.

Prywata mode on: Ano, Spidi. Żyję, żyję. Ale co to tam Panie za życie...
[#14] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #13

I ja chętny też byłbym na 1 szt. jeśli kolega jest tak uprzejmy OK
[#15] Re: Competition Pro USB za 20,-

@spidi, post #5

Ja mam Joja Competition Pro USB SL-6603-TWT i nie działa. Zapala się zielona dioda na Ryśku i nic poza tym. Ryś MKI. Firmware najnowszy.
[#16] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Jacenty, post #15

Ja mam Joja Competition Pro USB SL-6603-TWT i nie działa. Zapala się zielona dioda na Ryśku i nic poza tym. Ryś MKI. Firmware najnowszy.


No to poproszę PM z Twoim mailem, to dostaniesz testową wersję wsadu. Ostatnio z jednym gościem z Finlandii dodawałem obsługę modelu SL-6603-SBK. Być może ta poprawka dla niego załatwi także problem z Twoją wersją tego joya.
[#17] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

Bezproblemowo działa z MOS-em na PowerBooku (wszystkie przyciski ścigają).
Tak tylko informacyjnie OK
[#18] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #13

Prywata mode on: Ano, Spidi. Żyję, żyję. Ale co to tam Panie za życie...


No tak sznurek krótki, dzieci płaczą, a Amiga w szafie ;)
[#19] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #13

Jeżeli będzie jeszcze opcja to ja też się piszę na 1 sztukę. szeroki uśmiech
[#20] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

Z ciekawości odwiedziłem w Lublinie 2 sklepy tej sieci w poszukiwaniu joya. Niestety ani widu ani słychu ...
[#21] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

Jakby jeszcze można to poproszę jedną sztukę :D
[#22] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #1

Ten dżoj bardzo latwo przerobić pod klasyczną Amigę. Wystarczy mieć przedłużacz do joysticków lub kabel od starej myszki/joya. Otworzyć dżojstick, odciąć kabel usb i pod microswitche podlutować kabel zgodnie z pinoutem Amigowym. Działa świetnie, po USB pod PC ten joy działa tragicznie.
Polecam pod jeden z przycisków fire podlutować kierunek góra, znakomicie się sprawdza w grach superfrogopodobnych do skakania.
[#23] Re: Competition Pro USB za 20,-

@pawelini, post #22

Kupiłem z 2 lata temu, niestety 3 razy drożej ale za to z małą kolekcją gier amigowych. Faktycznie joy twardy jak cholera, chodzi pod Linuksem bez problemów, zarówno z Vice jak i FS-UAE

Otworzyć dżojstick, odciąć kabel usb i pod microswitche podlutować kabel zgodnie z pinoutem Amigowym


A ja planuję dokładnie odwrotnie, podłączyć do Competition Pro joy amigowy mięciutki Supercharger. Muszę tylko znaleźć trochę czasu i stare gniazdko joystickowe.
.
[#24] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #13

Taaa... No to jestem.
To była dobra wiadomość.
Teraz ta druga: na półce zastałem pięć sztuk.
Zgarnąłem wszystkie.

Ustalmy, ze decyduje kolejność zgłoszeń. O ile więc któryś z dwóch dżentelmenów wykazujących się najlepszym refleksem nie zechce, w duchu koleżeństwa, zrezygnować z połowy zamówienia sytuacja wygląda następująco:
QUAD - 2 szt.
misiek2 - 2 szt.
fazior - 1 szt.

Koszt wysyłki przy przedpłacie (jeśli czegoś nie pokręciłem) - paczkomat 10,- albo poczta (paczka zwykła, gabaryt B) 12,-. Pakowanie, jogging po mieście i stanie w ogonkach biorę na siebie.

BTW: miny kolejki stojącej za mną gdy poprosiłem o pięć osobnych paragonów - bezcenne.
[#25] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #24

Quad zamawiał jeden dla mnie, więc nie zrezygnuje z połowy niestety szeroki uśmiech
[#26] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vato, post #25

zgadza się
[#27] Re: Competition Pro USB za 20,-

@Vituniu, post #24

Ja też zamawiałem dla siebie i dla kolegi z forum, dwa bo koszt przesyłki na dwa i mniej fatygi dla inicjatora akcji. Sami rozumiecie. Swoją drogą wielki przeogromny szacun OK
[#28] Re: Competition Pro USB za 20,-

@misiek2, post #27

A w innych Leclercach nie mają? Przecież takie sieci jak mają jakieś zakupy to biorą do wszystkich oddziałów. Swoją drogą - można by pewnie zagadać z kierownikiem działu, czy nie ma opcji żeby sprowadzić więcej.
[#29] Re: Competition Pro USB za 20,-

@misiek2, post #27

A gdzie moje???? buuuuuuuuuuuuuuuuuu
Quad - Ty będziesz pożyczał Vato... a drugi oddajcie mnie :P

Przywieźcie toto koniecznie na 8bit party pomacać!
[#30] Re: Competition Pro USB za 20,-

@recedent, post #28

Nie wiem jak w Leclercach, ale np. Biedronka ma tylko niektóre oddziały wyprzedażowe i tam tylko trafiają takie rzeczy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem