kategorie: A1200, Mediator
[#31] Re: Problem z kartą PPC i mediatorem

@_arti, post #29

Czy wynika z tej historii jakiś morał? Takie wątki, że karta działała, użytkownik grzebnął w niej, po czym nadaje się do śmieci powinny być przyklejone...
[#32] Re: Problem z kartą PPC i mediatorem

@_arti, post #29

Karta poszła do śmieci.


E, nie wierzę. Odkupię śmiecia. OK
[#33] Re: Problem z kartą PPC i mediatorem

@strim_, post #31

Karta poszła do śmieci

Słyszałem o jednym amigowym specu ze szwecji, który zajmuje się grubszymi problemami z amigami. Ma nawet kanał na YT. Może warto się z nim skontaktować. Przy okazji może zrobi filmik z naprawy.
Jego kanał YT
[#34] Re: Problem z kartą PPC i mediatorem

@stachu100, post #32

To trochę taki eufemizm Mam takie pudło, gdzie leżą popsute graty, którymi albo nie mam czasu się zająć albo nikt nie chce się nimi zająć - ot, takie śmieci. Aktualnie, oprócz Blizzarda, leży tam też CS PPC, pare kart Voodoo 3, kilka płyt głównych i kart Zorro. Czekają na lepsze czasy.
[#35] Re: Problem z kartą PPC i mediatorem

@_arti, post #29

Też chętnie posprzątam te śmieci.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem