kategorie: A600, Programy
[#1] ProTrackery, NoiseTrackery i inne...
Któregokolwiek nie odpalę z HDD - zawiesza mi się kursor myszy i pozostaje reset. W przypadku ProTrackera najpierw miałem komunikat aby włożyć nośnik st-00:, przypisałem w pliku startowym st-00: do katalogu z ProTrackerem, zaczął wyskakiwać komunikat że w stacji df0: nie ma dysku, po wciśnięciu anuluj mam zwiechę kursora... Usunąłem więc plik konfiguracyjny i też mam zwiechę tyle że bez prośby o włożenie dyskietki...

Co robić? :D Brakuje biblioteki jakiejś czy co?
[#2] Re: ProTrackery, NoiseTrackery i inne...

@mastabaniak, post #1

tym programom nic nie potrzeba, sprawdz czy dziala bez startup-sequence. uzywasz protrackera 2.3 czy ktoregos z nowszych?

polecam digiboostera, jedynka jest darmowa :)
[#3] Re: ProTrackery, NoiseTrackery i inne...

@mastabaniak, post #1

u mnie na A1200 z HD protrackery też odwalały numery dopóki nie odpaliłem 3.62. Działa ok.
[#4] Re: ProTrackery, NoiseTrackery i inne...

@mastabaniak, post #1

Konfig bejbe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem