kategoria: Programy
[#1] Magellan zjada 30 MB
No właśnie, pociągnąłem na A1200 Magellana 5.91 tego z SourceForge. Odpalam i ubyło mi 30 MB fastu. Co ciekawe jak zamknę Opusa to już nie oddaje, a jak potem odpalę jeszcze raz, to już prawie nic więcej nie bierze. O co chodzi? 5.82 używałem kiedyś mając 8 MB fast i zjadał poniżej megabajta...
[#2] Re: Magellan zjada 30 MB

@Krashan, post #1

Co ciekawe jak zamknę Opusa to już nie oddaje

Bug najnowszego DOpusa. Też tak mam....
Pod 5.82 wszystko jak trzeba.
[#3] Re: Magellan zjada 30 MB

@stachu100, post #2

Co za amatorka, żeby nie zauważyć takiego błędu. Instaluję 5.82...
[#4] Re: Magellan zjada 30 MB

@Krashan, post #3

Oczywiście 5.82 działa normalnie, co więcej okazało się, że mistrzom od [niedo]rozwoju dalszych wersji udało się też skopać moduł FTP... W 5.82 działa, w 5.91 nie.
[#5] Re: Magellan zjada 30 MB

@Krashan, post #4

Może fix ? :)
[#6] Re: Magellan zjada 30 MB

@Drako^BB, post #5

To bym chyba wolał zrobić forka 5.82 i zobaczyć co oni zaimplementowali w tych swoich, pożal się Boże, wersjach...
[#7] Re: Magellan zjada 30 MB

@Krashan, post #6

Może spróbuj nighty builds 5.92 http://dopus5.org/downloads/nightly/Dopus5_92_dev_os3_debug.lha
[#8] Re: Magellan zjada 30 MB

@Krashan, post #6

Może lepiej wskazać mu gdzie zrobił błędy. Progarmistów u nas mało, a więc podszkolenie jednego z nich wyjdzie nam wszystkim na plus.
[#9] Re: Magellan zjada 30 MB

@radzik, post #8

Może lepiej wskazać mu gdzie zrobił błędy.

Trzebaby przerzucić cały ten kod. Jakoś nie mam ochoty, o czasie nie wspominając. 5.82 działa dobrze...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem