kategoria: Programy
[#1] InstallerNG
Witam.
Czy może mnie ktoś naprowadzić jak pokonać takie problem.
Workbench 2.1 kick 37.300 HD 2GB
Chce zainstalować Pro trackera 3.62,niestety odrazu mi wywala komunikat o braku Installera.Ściągnąłem z aminetu niestety nie moge go zainstalować

Co z tym mogę zrobić?
[#2] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #1

Nie używaj tego installera. http://aminet.net/package/util/misc/Installer-43_3 sprawia zdecydowanie mniej kłopotów.
[#3] Re: InstallerNG

@Krashan, post #2

To samo:-/
Cyt " unable to open your tool 'installer'
[#4] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #3

Plik installer wrzuć do katalogu tools na partycji systemowej
[#5] Re: InstallerNG

@kataklysm, post #4

Jesteś wielki,a ja siedzę nad tym już dobrą chwileszeroki uśmiech
Podziękował
[#6] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #5

Nie będę zakładał nowego tematu ale teraz sprawa wygląda tak.Po zainstalowaniu Protrackera nie mam ikonki do jego otwarcia,czegoś mi musi jeszcze brakować.Natomiast protracker 3.15 wogol 3.62e nie widzi modów :-/
[#7] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #6

Sprobuj z tym installerem wersja 44.10 --> link .Najnowsza jaka znalazłem w sieci. Nigdy z nim nie mialem problemów
[#8] Re: InstallerNG

@miroll, post #7

nie to nie to,wywala jakies błedy:-/
[#9] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #8

Nie masz ikonki? A gdzie patrzyłeś, na pulpicie, czy w folderze programu?
[#10] Re: InstallerNG

@redstonecraftpl, post #9

Instaluje na dysku IDH1:(Rózne) Fajnie mi sie wszystko instaluje.Gdy wchodze juz w folder zainstalowanego Protrackera to mam tak:

Wiec domyslam się ze brakuje mi jakiejś biblioteki czy sterownika??
[#11] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #1

jest jeszcze lepsza alternatywa dla systemowego instalatora wymaga ona jednak mui http://aminet.net/package/util/sys/Installer
[#12] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #10

Podaj LINK do tego protrackera. Coś mu chyba brakuje. Sprawdze
[#13] Re: InstallerNG

@Norbert, post #12

Ściągałem standardowo z aminetu:-/
[#14] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #13

Gdzie rozpakowujesz archiwa? Na PC czy na Amidze? Jeśli na PC to robisz błąd. Przy rozpakowywaniu na PC powstają błędy wynikające ze specyfiki systemu na PC.
Jak rozpakowywać archiwa to tylko na Amidze.
[#15] Re: InstallerNG

@Tomski, post #14

Nie,nie.Ściagam sobie na pc z aminetu,zrzucam na kartę,kartę wsuwam do Amigi (Nowy) i w formacie lha przenoszę już na IDH1 i tu rozpakowuje.Wiec chyba robię dobrze?
[#16] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #13

Wersje 3.15 czy 3.62?
[#17] Re: InstallerNG

@Norbert, post #16

3.62 jak sie rozpakuje i zainstaluje to właśnie tak wygląda jak na zdjęciu.Natomiast 3.15 po rozpakowaniu nie widzi wogole modów
[#18] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #17

A próbowałeś z belki komendę "wyświetl wszystkie pliki" może program masz tylko nie wyświetla ci ikonki. Można też po rozpakowaniu sprawdzić jakie są pliki i ręcznie je przenieść.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 20:58:27 przez Dziadziomiecio
[#19] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #17

Na aminecie widzę tylko fixy do 3.62.
3.15 czy na pewno w danym katalogu są mody ?
[#20] Re: InstallerNG

@wolf1128, post #15

Ano, tak jest dobrze jak robisz.OK
[#21] Re: InstallerNG

@Dziadziomiecio, post #18

właśnie to jest obrazu już z wersji "wybierz wszystkie pliki"Może ja mam jakiegoś Workbencha uwalonego???
[#22] Re: InstallerNG

@Norbert, post #19

przepraszam to jest wersja 3.61,pomyliłem.
Mody mam w oddzielnym katalogu.Gdy wchodzę na niego przez protrackera to nic nie pokazuje.Mody tez ściągałem z aminetu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem