kategoria: A2000/A3000
[#1] Amiga 2000 naprawa
Czesc,

mam na strychu amige 2000 ktora wymaga naprawy. Kiedys podlaczylem kabelek od zasilacza do plyty w niewlasciwy sposob i zdaje sie ze to jest powodem uszkodzenia ale nie jestem pewien bo dlugo lezala wczesniej w szafie ;)

Moze ma ktos chec zajrzec do niej z Warszawy i okolic?
[#2] Re: Amiga 2000 naprawa

@Schab93I, post #1

Są osoby co Ci pomogą z Twojego regionu.

Zignoruj maile od użytkowników którzy zaraz zaoferują Ci kupno komputera za śmieszne pieniądze wykorzystując Twoją niewiedze.
[#3] Re: Amiga 2000 naprawa

@Hubez, post #2

Nie zamierzam sprzedawac. Mialem kiedys amige 500 natomiast tą wlasnie A2000 uzywalismy kiedys z kolegami do rzucania elektronicznymi wielosciennymi kostkami w fabularnej grze Warhammer przy ktorej spedzilem sporo czasu ;)
[#4] Re: Amiga 2000 naprawa

@Schab93I, post #3

Mogę ci pomóc z tą Amigą.
[#5] Re: Amiga 2000 naprawa

@Marcin74, post #4

To fajnie bede w sobote w okolicach Bialobrzeg radomskich to moge podjechac do Radomia z gratami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem