kategoria: A2000/A3000
[#1] A2630 & ALF2 - problem :(
Cześc!
Mam mały problem z konfiguracją swojej A2k :( Posiadam amigę 2000 w wersji rev. 4.4, SupraRAM 6MB, Kartę turbo A2630 [z 4mb ramu tylko 2mb są włączone] oraz kontroler dysku ALF2 z dyskiem st506. Problem mój polega na tym że po włożeniu karty turbo oraz kontrolera alf, amiga nie chcę się z bootowa z flopa jak i z dysku :( Czy ktoś spotkał już się z takim problemem? Szukałem odpowiedzi u wujka google ale bez skutku :(
[#2] Re: A2630 & ALF2 - problem :(

@Ryan, post #1

Mozliwe że pamięci są widoczne pod tym samym adresem i dlatego jest konflikt.
Każda z tych kart działa osobno?
[#3] Re: A2630 & ALF2 - problem :(

@Ryan, post #1

Za dużo RAMu... Wywal Suprę albo przełącz ją na 2MB i włącz 4MB na A2630. To będzie dużo lepsza konfiguracja (więcej 32-bitowej pamięci).
[#4] Re: A2630 & ALF2 - problem :(

@Ryan, post #1

SupraRam oraz A2630 wykorzystują cała wolną przestrzeń dla kart rozszerzeń ZorroII.
Z SupraRam odejmij RAM'u. Może ruszy.
Kurde Alt mnie wyprzedził.....

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 23:22:14 przez *y
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem