kategoria: A2000/A3000
[#1] karta DeInterlaceCard
Witam.
Mama wielką prośbę do użytkowników tego forum.Otrzymałem taką kartę (graficzną?) http://amiga.resource.cx/exp/deinterlacecard i kompletnie nie wiem co z nią zrobić:-/
Na stronie jest instrukcja ale oczywiście po niemiecku:( Domyślam się że samo wpięcie karty w Amigę niewiele mi da.
[#2] Re: karta DeInterlaceCard

@wolf1128, post #1

Otrzymałem taką kartę (graficzną?)


To jest scandoubler do A2000.

nie wiem co z nią zrobić


Włożyć do Amigi 2000. Teoretycznie mógłbyś włożyć też do A3000 albo A4000 ale raczej nie ma to sensu. A3000 ma wbudowany scandoubler, a do A4000 średnio ten się nadaje bo nie obsługuje większej ilości kolorów i bardziej zaawansowanych trybów AGA.

Domyślam się że samo wpięcie karty w Amigę niewiele mi da.


Da. Wkładasz kartę do Amigi, podłączasz do monitora VGA. Powinna działać natychmiast.
[#3] Re: karta DeInterlaceCard

@strim_, post #2

no proszę dorwałem scandoubler:)Dziękuje za szybką odpowiedz
[#4] Re: karta DeInterlaceCard

@wolf1128, post #3

Osobiście posiadam tego SD i bardzo go chwalę. Po wymianie potencjometru od Audio, kondensatorów i podstawek pod układy (utleniły się) działa przepięknie, nawet porównywalnie z Indy ECS, jest tam też trymer do regulacji częstotliwości i tutaj przyznam że trochę się namęczyłem aby ustawić obraz, gdyż praktycznie nie każdy monitor zabangla.
Kartę posiadam w wersji 2.2.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem