kategoria: A2000/A3000
[#1] Probelm ze stacją dysków
Witam.
Mam ostatnio dziwny problem z moja Amigą 2000.Wymieniłem orginalne stracje dysków na te dostepne na allegro (czyli te przerobione z pc) ale pojawił sie niewielki problem.Gdy mam spięte razem dwie to jedna daje komunikat DF1???? i moge odczytywac tylko z jednej.Jak je zamieniam miejscami to wychodzi na to że obie sa sprawne ale zawsze któras z nich nie pracuje.Nie moge chyba zle ich podłączac?.Obie sa na jednej tasmie i na jednym przewodzie.Nie moge wrócic do tych orginalnych stacji poniewaz wyzioneły ducha.W sumie na jednej mozna pracowac ale skoro mam dwie:)
[#2] Re: Probelm ze stacją dysków

@wolf1128, post #1

W jednej z tych stacji musisz zmienić zworkę na DS1 i będzie działać
[#3] Re: Probelm ze stacją dysków

@superbonio, post #2

Podziękował:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem