kategorie: A1200, Mediator, Programy
[#1] Nowa ACA1233n - problem
Wyjąłem swoja "starą" ACA1232 i włożyłem w jej miejsce nową... i tu pojawia się problem - system normalnie startuje ale:
- jest tylko w 4kolorach (HighRes);
- żadne programy wymagające bibliotek z 3.9 (mój system, to właśnie 3.9) nie startują lub zawieszają komputer;
- większość innych, bardziej rozbudowanych aplikacji się wogóle nie uruchamia;
- system zaraz po odpaleniu ma niecały 1MB pamieci CHIP. Ponad 1MB jest czymś zajęte!

Wyłączyłem ACATune i wszystkie łatki - to samo. Ktoś mnie naprowadzi, o co biega?
[#2] Re: Nowa ACA1233n - problem

@_arti, post #1

Update:
Po drodze doszła jeszcze niekompatybilność z Mediatorem... i to jest większy i wszystko wskazuje na to, że bardzo ciekawy problem, który próbujemy razem z Jensem i jego kolegą rozwiązać. Szczegóły wkrótce OK

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2016 20:49:49 przez _arti
[#3] Re: Nowa ACA1233n - problem

@_arti, post #2

Ja mam 1233n 40mhz z płytą 1D4 i jak na razie problemów brak. PCMCIA działa i nie wiesza systemu, system 3.9 z nakładką Classic Workbench OS39. Kickstart 3.1 od "pong777". Po załadowaniu systemu mam 1,7 MB Chip. Przetestowałem już kilkanaście tytułów pod WHDLoad. System mam na karcie CF 16GB, 3 partycje PFS3 i wszystko zrobione pod winuae. Może jakiś wadliwy egzemplarz się trafił.
[#4] Re: Nowa ACA1233n - problem

@basto, post #3

Ale Mediatora masz?
[#5] Re: Nowa ACA1233n - problem

@_arti, post #4

Nie goła A1200 w obudowie klasycznej
[#6] Re: Nowa ACA1233n - problem

@basto, post #5

No to problem cię na szczęście nie dotyczy OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem