[#1] Sklep eFunzine?
Orientuje się ktoś, czy oferta tego sklepu jeszcze jest aktualna?
[#2] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #1

Czemu pytam pytacie... na allegro trwa właśnie bitwa o A4000 desktop, cena już poszybowała w okolice 5k a na Funzinie leżą sobie spokojnie 3 dostępne sztuki wersji Tower... link
[#3] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #1

Nie jest, trzeba pytać. Do 28.08 mają urlop.
[#4] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #1

Najlepiej pisać do nich. Na maile odpisują więc sklep chyba działa
[#5] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #2

Nikt nie kupowałby na allegro skoro na efunzine byłoby taniej
[#6] Re: Sklep eFunzine?

@_Skiba, post #5

No właśnie raczej się domyślam.... Ale mają zaznaczone , że SĄ 3 szt.
[#7] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #2

tak jest ta amiga tam ( pytałem się nie tak dawno )

3 to trzy miesiące gwarancji
[#8] Re: Sklep eFunzine?

@Dorian3d, post #7

A no tak.... taki byłem podniecony ze nie doczytałem.... jak jest to BRAĆ!
[#9] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #8

a zapłacisz mi za przebudowę piramidy ?

ja kupiłem to ostatnio
link

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 18:27:23 przez Dorian3d
[#10] Re: Sklep eFunzine?

@Dorian3d, post #9

Zadzwonię, pogadam, zobaczy się... Na razie chciałbym sampler bo mam pewne plany...
[#11] Re: Sklep eFunzine?

@Adam_Lca, post #4

Moze to automat.
[#12] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #10

Zdecydowanie polecam eFUNZINe! Napisz, pogadaj, ale raczej jak jest zaznaczona jako dostępna to jest! Czasem tak jak najciemniej pod latarnią to też i najtaniej w sklepie. Różnie to bywa na polskim rynku amigowym, ale eFUNZINe (Marcin) i oczywiście Retroami (ITU) to naprawdę super goście! Godni polecenia i zaufania!

Co do ceny A4000 na allegro to jest sztucznie podbita (nawet biorąc pod uwagę ponoć mało spotykaną płytę CR ale bez wlutowanego 030 i kartę A3640, w dodatku właściciel twierdzi, że to oryginalny konfig i nigdy w niej nic nie było grzebane), o czym chyba wszyscy wiedzą i ma na celu podbicie ceny wyszperanych ze śmietnika (co samo w sobie ma jednak i tą zaletę, że sprzęt Amigowy zamiast iść na złom trafia w ręce pasjonatów którzy o niego dbają) sprzedawanych później po 3000 w dziale giełda Amig "w konfiguracji podstawowej". A może i nie jest podbita i nawet handlarze wiedzą, że taki "dziewiczy", nie dłubany, nie składany z 3 Amig "po przejściach" konfig jest tyle wart... Co do zakupu A4000 polecam eBay i Amibay, na zachodzie taniej niż w Polsce A przede wszystkim dostajesz to za co płacisz i masz ochronę PayPal, w cywilizowanym świecie jednak sprzedawcy podchodzą do klienta fair i z szacunkiem (choć oczywiście nie zawsze!!! ale generalnie), w Polsce niestety jak ktoś za czasów głębokiego PRL'u uczył się modelu biznesowego od sprzedających w starej przyczepie kampingowej przeterminowane zapiekanki rodziców to może mu się nawet w XXI wieku wydawać, że klient przybierając postawę co najmniej mizerną i uniżoną powinien na cześć i chwałę sprzedawcy robić bez mrugnięcia okiem przelewy, zupełnie nie dbając o to, że za swoją kasę nie dostaje tego co chce kupić Słomy (w właściwie to nawet całych snopków ) wystającej z butów tak łatwo nie da się pozbyć, muszą minąć pokolenia

Reasumując, żeby nie było całkiem OT odpuść tą aukcję Allegro i napisz do eFUNZINe, a jak się z jakichś powodów nie uda to eBay (zwłaszcza, że funt teraz tani) albo AmiBay.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 19:26:00 przez RaNGuN

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 19:39:19 przez RaNGuN
[#13] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #10

chcesz sampler to już masz, zrewanżuję się za te caddy :)
na priv wyślij adres :)
[#14] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #2

Raczej nie będzie tych A4k w eFunZine. Czasami dzwonię do p. Marcina i pytam o rzeczy do dużych Amig i w odpowiedzi słyszę, że niestety nic nie ma.
[#15] Re: Sklep eFunzine?

@pong777, post #14

Może jesteś trudnym klientem i dlatego szeroki uśmiech
[#16] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #2

Tower śmiedzi PeCetem ;)))
[#17] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #1

eFuzine kupiłem kilka lat temu Blizzard 1260 za 550zł szeroki uśmiech
[#18] Re: Sklep eFunzine?

@sebbb, post #17

A ja płytę główną 2B do A1200 za 80zł (2007 rok)
[#19] Re: Sklep eFunzine?

@Hubez, post #18

Ja zamawiałem 2 lata temu ostatnio szereg rzeczy.
[#20] Re: Sklep eFunzine?

@Hubez, post #18

Ja A4000D z PPC i CVisionPPC za 3200 (2001 rok)
[#21] Re: Sklep eFunzine?

@Hubez, post #18

A ja sprzedałem mu nie pamiętam nawet ile sztuk apollo 40 /40
i bliz 30/50
Bawta się dzieci Bawta

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 11:42:06 przez Dorian3d
[#22] Re: Sklep eFunzine?

@_arti, post #20

A ja całkiem nie dawno bo trzy tygodnie temu kupiłem poprzez eFUNZIe pewną grę którą mi sprowadzili z zagranicy , sklep jak najbardziej istnieje . Mają dobry kontakt mailowy , radzę jednak zadzwonić i zapytać bo ceny tam są nieaktualne . Jak mają urlop to pisz na maila .
[#23] Re: Sklep eFunzine?

@xtro, post #1

Ten sklep to chyba sklep widmo. Zamówiłem jedną część do Amigi i to by było na tyle. Zero odzewu, nic kompletnie.
[#24] Re: Sklep eFunzine?

@seng164, post #23

Kolego sklepu już dawno nie ma. Znaczy firma jako taka istnieje ale temat Amigi jest zamknięty A post wcześniej jest 2016 ty.
[#25] Re: Sklep eFunzine?

@Kali80, post #24

No ale jak nie ma sklepu? Strona sklepu się otwiera, można chodzić po działach, wybierać co się chce, dodawać do koszyka. Tak wygląda sklep, który dawno nie działa? Znam kilka działających, których strony działają znacznie gorzej. szeroki uśmiech
[#26] Re: Sklep eFunzine?

@MDW, post #25

Dokładnie, nawet chciałem ostatnio pytać się tu na forum co się dzieje ze sklepem.
[#27] Re: Sklep eFunzine?

@MDW, post #25

Dokładnie, to przypomina działalność dzisiejszych wielu sklepów komputerowych które mają wystawione tony towaru a którego na stanie nie mają.
[#28] Re: Sklep eFunzine?

@MDW, post #25

MDW. Świetny komentarz! Dawno się tak nie ubawiłem. OK
Można się tam jeszcze czasem dodzwonić. Czasem nawet uzyskamy odpowiedź na e-mail ale trzeba przyznać, że pomimo świetnie działającej strony nie jest to już podstawowa działalność właściciela sklepu.
[#29] Re: Sklep eFunzine?

@Rafał A-3000, post #28

Zadzwoniłem w zeszłym tygodniu,bo znalazłem klawiaturę do CDTV za bodajże 250 zł i płytę główną do A1200.
Zostałem poinformowany,że oferty są nieaktualne.
[#30] Re: Sklep eFunzine?

@MDW, post #25

Made my day
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem