kategoria: Sklepy
[#1] Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek
Jak w temacie, potrzebuje opisać dyskietki a nie podoba mi się mazanie 4 razy na tej samej etykiecie. Dlatego pytam się was gdzie kupie porządne nie odklejające się etykiety? Domyślam się że oryginalnych już nie kupie i zostają te domowej roboty, niestety kupiłem raz takie na allegro i są do kitu. Tak wiec jeśli znacie jakiś amigowy sklep lub porządnego sprzedawce na allegro to zarzućcie linkiem proszę :)

Odpowiadając na pytanie czemu nie wydrukuje sam etykiet na papierze samoprzylepnym, powiem że nie wiem który papier będzie dobry poza tym moja drukarka jest nie czynna
[#2] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #1

czytam twojego posta wlasnie przyklejajac domowej roboty naklejki drukniete na firmowej laserowce. proste, biale, 3 kreski na wpisanie tekstu... papier taki biurowy zwykly samoprzylepny w formacie A4, ee.. Idest na pudełku napisane.
jak chcesz to ci wrzuce szablon w pdf albo pod Inkscape tylko maila podaj.
[#3] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@softiron, post #2

Jesteś już druga osobą która pisze o najzwyklejszym papierze "marki papier":P Chyba spróbuje w takim razie samemu to zrobić. Szablonu nie wysyłaj sam sobie spróbuje zaprojektować, będę miał trochę frajdy ;)

A mógłbyś podać wymiary etykiet zawijanych i nie zawijanych? Bo nie pamiętam a wstyd się przyznać ale w domu nie mam nawet centymetra krawieckiego :P

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 17:18:16 przez Szynsz
[#4] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #3

Przecież masz takie do kupienia nowe na olx z logo Amigi zresztą chyba ktoś z forum je robi

http://www.olx.pl/oferta/naklejki-na-dyskietki-amiga-commodore-etykiety-3-5-CID99-IDd2oSR.html

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 17:21:31 przez kataklysm
[#5] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@kataklysm, post #4

Wiem że mam, na allegro też są jakieś. Problem w tym że raz już się sparzyłem na takim zakupie i chodziło mi o polecenie sprawdzonych etykiet, ale chyba rzeczywiście zrobię je sam, a najwyżej zaniosę gdzieś do druku.
[#6] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #5

Naklejki są świetne i estetyczne.Kupiłem 20 sztuk i jak na razie trzymają się dobrze już parę miesięcy.
[#7] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Stoopi, post #6

Poszukuję gotowych etykiet dla popularnych gier. Nie o takie wypisywane samodzielnie tylko przygotowane pod konkretne tytuły, przykład:

Jeżeli nie znajdę gotowców to sam zaprojektuję takie etykiety dla wybranych tytułów.
Kupiłem naklejki o idealnej szerokości, niestety są trochę krótsze jeżeli chce się je zawijać na brzegu dyskietki, brakuje niecały centymetr aby zapełniły do końca miejsce etykiety na odwrocie dyskietki.
[#8] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #1

niezmiennie polecam naklejki od kolegi z forum - nick: Dracon.

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 15:53:47 przez charliefrown
[#9] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@softiron, post #2

Hej - jeśli można to ja bym poprosił o szablon/wzór naklejki na dyskietki do Amigi. Odezwiesz się na priv?
[#10] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@guzik-zapasowy, post #9

Ja tez poproszę o taki szablon. Można gdzieś w sieci umieścić?
[#11] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@davidtychy, post #10

Kiedyś coś skrobnąłem tu link
[#12] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #5

Wiem że mam, na allegro też są jakieś. Problem w tym że raz już się sparzyłem na takim zakupie i chodziło mi o polecenie sprawdzonych etykiet, ale chyba rzeczywiście zrobię je sam, a najwyżej zaniosę gdzieś do druku.


Kupowałeś je u mnie?
[#13] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@pong777, post #11

40mb jeden plik
[#14] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@lopezpb, post #13

Nie dziwota skoro to BMP.
[#15] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@lopezpb, post #13

Są też TIFF-y, plik kilkaset KB OK
[#16] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@pong777, post #11

Odnosząc się do Twojej pracy podsyłam (inspirującego?) linka - link

Ktoś z Was słyszał, próbował, korzystał z Avery?
[#17] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@guzik-zapasowy, post #16

Firma z górnej półki jeśli chodzi o materiały samoprzylepne.
[#18] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@pong777, post #11

Gdzie znajdę naklejki do workbench 3.1 oraz 3.1.4 i directory opus ?
[#19] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Kulamario, post #18

Gdzie znajdę naklejki do workbench 3.1 oraz 3.1.4 i directory opus ?


Do 3.1 masz tutaj
[#20] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@snifferman, post #19

Dzięki OK
[#21] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@guzik-zapasowy, post #16

Ktoś z Was słyszał, próbował, korzystał z Avery?


Z programu nie korzystałem, ale moje naklejki drukuję na materiałach od nich.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 08:22:20 przez Drakon
[#22] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Szynsz, post #1

Polecam Retroklinikę, Krzysztof Odachowski. Kupiłem u niego naklejki na dyskietki i jestem mega zadowolony
[#23] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@Rewak88, post #22

Odkopuje temat, bo sam szukam etykiet do druku, chciałem kumplowi dać w prezencie, choć nie ma amigi dyskietki z jego ulubionym Cannon Fodder, znalazłem taką stronę link wyglądają znośnie chciałem też sobie podrukować ale z tego co widzę wielu gier brakuje
[#24] Re: Potrzebne namiary na naklejki do dyskietek

@mike100, post #23

Dodam tylko że można kupić papier etykietowy gotowy do druku i nie trzeba wycinać.
Herma 4355

ETYKIETY NA DYSKIETKI 4355, A4, 70 X 67,7 MM, PAPIER MAT, 200 SZT., ZAOKRĄGLONE NAROŻNIKI


Nie sprawdzałem jeszcze jak one pasują. Można wyciąć podany wymiar i sobie sprawdzić

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2023 22:22:59 przez snifferman
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem