kategoria: Sklepy
[#1] Parę amigowych gratów - Tarnów
Mógłby mi ktoś powiedzieć orientacyjnie, ile te poszczególne rzeczy mogą być warte?

Paczka zdjęć: IMGUR

Karta Turbo do Amigi 1200 ELBOX 1230 - II 40 MHz
Nie mam pojęcia ile pamięci jest do niej wpięte, może ktoś da radę rozszyfrować.
Nie wiem czy działa, x lat temu działo, teraz nie mam A1200 aby sprawdzić. Mieszkam w Tarnowie, istnieje możliwość sprawdzenia na terenie tego miasta.
Karta w oryginalnym pudełku, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zakupiona na początku roku 1999. W tym samym roku coś było wymieniane.

ELBOX Mediator PCI 1200
Również w oryginalnym pudełku, kolorowy user manual w wielu językach, karta gwarancyjna, zakupiona na początku roku 2001.
Wyciągnięta przed laty z tego samego komputera, wtedy działała, teraz nie mam jak sprawdzić.

System Locale 3 PL w oryginalnym pudełku.

Jakaś klawiatura ze złączem 5pin DIN i przejściówką na ps/2.

Zwykła myszka do amigi.

Segregatory AMIGA Vademecum z zawartością oraz kilka gazet.

edit: jeśli umieściłem wątek w złym dziale to z góry przepraszam.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 17:20:57 przez exen
[#2] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@exen, post #1

Wystaw na Allegro wszystko z osobna od 1zł bez ceny minimalnej z czasem kilka dni to zobaczysz ile warte.
Ja Ci dam 500zł jak chcesz ale na priv pewnie masz już z 10 ofert

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 17:11:42 przez Vato
[#3] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@Vato, post #2

Jeszcze nie przesądzone czy sprzedam ;) Chciałbym na razie się zorientować, a może porzucę swoją niesprawną A600HD na rzecz 1200 :D

A jesteś w stanie mi powiedzieć ile może być pamięci na tej karcie turbo? Bo mam niemal zerowe doświadczenie z tymi kartami.
[#4] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@exen, post #1

Zapraszam ze sprzętem do mnie, mam A1200, możemy sprawdzić tego Elboxa. Z Mediatorem będzie trudniej, bo przydałoby się chociaż lepsze zasilanie, no i jakaś karta na PCI. Chociaż... Chyba mam gdzieś jakąś S3 Trio, bieda bo bieda, ale pod Medkiem chyba chodzi...

Mieszkam w dzielnicy Mościce.
[#5] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@recedent, post #4

Jeżeli są kostki tylko z jednej strony to jest tam 16Mb ram.
[#6] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@exen, post #3

Jak Cię takie retro jara to nie wiem nad czym się zastanawiasz.
Kupuj A1200 i wsadź to turbo.

A600 przy okazji naprawisz i już masz kolekcję ok, racja
[#7] Re: Parę amigowych gratów - Tarnów

@Amigo-A1200-040, post #5

Tak, kości są tylko z jednej strony.

@recedent Miło z Twojej strony, w takim razie moglibyśmy się kiedyś spotkać, mógłbym podjechać Ciebie z tym sprzętem. Z kart na PCI mam jakaś kartę sieciową, co była razem z tymi gratami ale nie wiem czy to kompatybilne z A1200.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem