kategoria: CDTV
[#1] CDTV kickstart switch Toms
Dzień dobry.
Mam problem z przełącznikiem kickstartów Toms do CDTV
(dokładnie takim jak ten: http://www.ppa.pl/graffiti/obrazek/3662/kickstart-3-0-toms)
Problem polega na tym, że urwane zostały oba przełączniki i nie wiem teraz w jakiej kolejności je przylutować. Jeden z nich jest dwupozycyjny, a drugi trzypozycyjny. Próbowałem różnych kombinacji, ale nie mogę trafić na kombinację w której będzie działał kick 3.0+cdrom+HDD SCSI. Mogę w niektórych kombinacjach uzyskać rom 3.0 ale nie wykrywa HDD lub mogę ustawić rom 1.3+dysk.
Jeżeli ktoś posiada takie urządzenie, będę bardzo wdzięczny za opis w jaki sposób podłączyć te przełączniki.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt!
[wyróżniony] [#2] Re: CDTV kickstart switch Toms

@kszwebel, post #1

Tutaj masz więcej zdjęć tego przełącznika, może Ci pomogą.
[#3] Re: CDTV kickstart switch Toms

@kszwebel, post #1

Nie wiem jak w przypadku przelacznika tej firmy, ale moze sie okazac ze jednoczesna wspolpraca KS3.0 i CD-ROMu moze byc niemozliwa. Jest to najczestrzy przypadek.

Wymagany jest nowszy wsad (2.30) do CDTV-BootROMu lub lata hardwarowa.
[#4] Re: CDTV kickstart switch Toms

@Phibrizzo, post #3

Możliwa jest, tylko trzeba stosować pewną sztuczkę, po przełączeniu na kick3.0 i włączeniu Amigi w stacji dysków lub w napędzie CD musi być włożony bootowalny nośnik. Opis na końcu instrukcji.
[#5] Re: CDTV kickstart switch Toms

@km-l, post #2

Serdecznie dziękuję za pomoc, wszystko działa - Workbench 3.1 zainstalowany i nawet CDROM działa jak należy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem