kategoria: A600
[#1] WhdLoad- kilka problemów
Witam
Mam kilka problemów z grami i demami:
Sprzęt to: amiga 600, karta turbo furia EC020z FPU, karta cf sandisk extreme III 4gb,

1. State of the art- po wlączeniu dema i naciśnięcia klawisza wyjścia( F10) wyświetla się komunikat: Exception "Illegal Instruction" ($10) at $190E06CE occured.

2. Rink a dink- przez pierwsze kilka sekund da się wyjść, później klawiatura "zamiera", da się zrobic reset A+A+CRTL,

3. Mortal Kobat 2- zawiesza się na logo Midway Present, wyjść się nie da, reset A+A+CRTL można zrobić.

Ktoś cos poradzi?
[#2] Re: WhdLoad- kilka problemów

@Bartek2075, post #1

Odpalać z goteka lub ze stacji
[#3] Re: WhdLoad- kilka problemów

@Bartek2075, post #1

3. Mam to samo, chyba na każdej Amidze. Rozwiązanie - daję FIRE zanim pojawi się logo.
Chyba sam slave jest po prostu zabugowany.
[#4] Re: WhdLoad- kilka problemów

@_arti, post #3

Miałem podobny problem, z tym że u mnie wywalało grę w tym samym momencie do WB i oznajmiało o błędzie. To było na wersji 1-2 MB. Po wrzuceniu wersji 2MB wszystko działa jak trzeba.
[#5] Re: WhdLoad- kilka problemów

@nostrum666, post #4

Wersja 1mb działa przy przyciśnięciu fire, 2mb nie działa a jest tam fajne intro
Co do goteka to będzie zamontowany w 500tce ;)
[#6] Re: WhdLoad- kilka problemów

@Bartek2075, post #5

Zapomniałem napisać, pod emulatorem te pliki działają bez problemu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem