kategoria: A600
[#1] jaki jest proces zamawiania Vampire ?
Witam jak w temacie chciałbym wiedzieć jak wygląda zamówienie tego Vampire jak się wpłaca pieniądze itp bo może sobie zamówię. Pozdrawiam
[#2] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #1

Przed zamówieniem polecam znaleźć jakiegoś serwisanta który pomoże Ci ją uruchomić
[#3] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@_Skiba, post #2

Dobra skiba ty jako najlepszy Amigowiec to uruchomisz to :P
[#4] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #3

Sam dasz rade

-jaki jest proces zamawiania Vampire ?
-Dłuuuuuugi, niektórzy podobno nie dostali wcale

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2017 19:31:06 przez _Skiba
[#5] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #1

Zgłaszasz się na stronie producenta jako zainteresowany i czekasz. Rok, dwa albo i trzy. Nie wiadomo w którym miejscu kolejki są aktualne realizacje. Byłem 13xx na liście i szacuję, że w 2018 może będzie Gdy nadejdzie kolej poproszą o wpłatę...
[#6] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@tbone, post #5

Czyli to co idealiści kochają w czystej postaci. Zero komercji.Ja ci zainteresowanie/zamówienie a ty mi za rok odpowiedz i za 2 (moze) turbinka.
[#7] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #1

Ja też się właśnie zapisałem.
[#8] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@_arti, post #7

Eh,Beetle Juice, a juz myslalem, ze jakos normalny sklepowy order
[#9] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Aniol, post #8

Zobaczymy co z tego będzie hehe poczekać nie zaszkodzi jeżeli nie wołają już teraz o pieniądze to luz xD
[#10] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #9

Wzasadzie to nie jestem wielkim fanem FPGA bo za blisko emu.Ale vampirek na tyle rare device sie stal,ze bede zamawial.Moze jakas akcja na PPA
[#11] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Aniol, post #10

Panowie no z dostępnością Vampirki łatwo nie jest, zwłaszcza po operacji ręki Kippera. Ale Majsta cały czas robi nowe w ilości kilku sztuk dziennie. Mimo wszystko czas oczekiwania powinien być z całą pewnością mniejszy niż 2 lata czy słynne "amigowe 2 tygodnie". Zresztą czekać trzeba chyba na wszystkie amigowe sprzęty, na ACA też, chociaz być może nieco krócej. Taka specyfika malutkiego retrorynku. Co do akcji na PPA to w sumie nie jestem pewny czy ona cokolwiek zmieni - tak w kwestii ceny jak i szybkości dostawy, ale oczywiście mogę porozmawiać z Majstą i użyć jakichś środków przymusu ogień piekielny boks
[#12] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@pisklak, post #11

jak byś załatwił to xD że było by o rok szybciej to czemu nie xD
[#13] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@_arti, post #7

W punkt!
Tu widać cały absurd, gdzie czeka na producenta dosłownie wagon pieniędzy a jeden czy drugi lutuje te vampiry ręcznie.
Wieczorami.
Co drugą sobotę.
W nieparzyste miesiące.
[#14] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Paul149, post #12

Ale jak chcesz już to czemu sobie nie kupisz na ebay, dostępne od ręki wystarczy zalicytować, może cena x2 no ale jak ktoś nie chce czekać roku to nic tylko licytować.



Ostatnia aktualizacja: 13.02.2017 10:28:53 przez TechNineWonder
[#15] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@TechNineWonder, post #14

Nie siedzę w temacie, ale wydaje mi się właśnie spółka majsta-kipper stoją za przedsięwzięciem produkcja i dystrybucja V2.
W takim razie słabo to wygląda, że majsta dłubie sobie pojedyncze sztuki vampira do A500 i puszcza na aukcjach kiedy jakieś dwa tysiące klientów czeka na zamówione do A600.
[#16] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@pisklak, post #11

O główny agent żywy translator ,obrońca majsty i kippera rozpoczął
Swoją zmianę
[#17] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Blendor, post #16

[#18] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@Blendor, post #16

Blendor! Jak miło cię widzieć!
[#19] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@_arti, post #18

Witaj Piotr kopę lat
[#20] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@movin, post #15

Słabo to też wyglądało że co nie którzy polerowali kule aby dostać kartę wcześniej poza kolejką, gdzie później ona trafiała na aukcje z ceną końcowa razy x10.
[#21] Re: jaki jest proces zamawiania Vampire ?

@pisklak, post #11

Załóżmy komitet kolejkowy i zażądajmy odtajnienia listy i aktualnego raportu ze stanu prac

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2017 22:54:33 przez tbone
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem