kategoria: Sklepy
[#1] Czy ten sklep ciagle działa?
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ten sklep link jeszcze funkcjonuje i jeśli tak to czy jest on pewny?
[#2] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@Szynsz, post #1

Działa. Natomiast musisz pamiętać, że to nie jest tak, że wszystko jest dostępne od ręki. Śmiem zaryzykować że zdecydowana większość nie jest dostępna od ręki. Prowadzący sklep - pan Marcin - to absolutnie pewny gość. Mogę zdecydowanie polecić.
[#3] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@baderman, post #2

Ok dzięki, jutro w takim razie tam przedzwonię czy maja jeszcze simm 8mb
[#4] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@Szynsz, post #3

Jak by nie mieli to pisz do mnie
[#5] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@baderman, post #2

OK. Tylko czemu nic nie można przejrzeć z oferty sklepu?
[#6] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@luzik, post #5

Użyj wyszukiwarki.
[#7] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@baderman, post #2


Działa. Natomiast musisz pamiętać, że to nie jest tak, że wszystko jest dostępne od ręki.


Tak bo musi najperw zamówić na Alledrogo kiedys mialem "oferte poza licytacja od tego Pana" kupna mojej karty Blizzard PPC/060 i wlasnie tak to dziala jak opisaleś



Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 05:53:53 przez HOŁDYS
[#8] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@Szynsz, post #1

Dajcie spikoj z tym sklepem...... o ile 5 lat temu jakoś działał to teraz tragedia.
Nawet jeśli mają coś jako dostepne to tego nie ma.
Pół roku temu pytalem o scan doubler do cd32 bo niby był dostępny.
Odpowiedź : nie ma i nie będzie.
Pytam czemu widnieje w ofercie i skoro tak to może niech zdejma zeby ludzi w błąd nie wprowadzac.
Odpowiedź ; dobry pomysł........
[#9] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@Szynsz, post #1

Sklep/Pan ma sporo jeszcze sprzętów amigowych (tych bardziej pożądanych na rynku już pewnie niewiele), trzeba tylko pytać mailowo. Ja zawsze na maila dostawałem odpowiedź, prędzej lub później.
Też widziałem, że sami czasem coś kupują np na Allegro (tak jak wspomniane PPC) i czasem puszczają to na zachód (tak jak wielu z nas na tym portalu) ok, racja

Strona to tylko informacja, że jest i jak to wyglądało 10 lat temu

Ostatnio kupiłem u nich w bardzo przyzwoitej cenie pewien amigowy zabytek techniki OK
Także kto pyta nie błądzi ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 11:17:18 przez BULI
[#10] Re: Czy ten sklep ciagle działa?

@BULI, post #9

Mnie też zdarzyło się tam kupić kilka razy i nigdy nie miałem żadnych problemów. A to że kupuje na Allegro to chyba nic złego i generalnie w dziedzinie retro całkiem normalne działanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem