kategoria: A600
[#1] dioda led przy karcie cf - przerobka
witam, nie moge znalezc przerobki poprawiajacej dzialanie diody led przy montazu karty cf zamiast dysku. moze ktos mnie naprowadzic?
[#2] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@micromax, post #1

Coś takiego?
[#3] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@MariuszK, post #2

mam ten adapter
link

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 00:22:03 przez micromax
[#4] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@micromax, post #3

Tam nie ma bata, ma działać bez przeróbki. Sprawdzałeś na innej karcie, czasem karty tez powodują takie zachowanie.
[#5] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@Architect1200, post #4

Zgadza się. U mnie zależało od karty CF. Nie pamiętam już dokładnie na jakiej.
[#6] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@Jield, post #5

sprawdzalem na 2 tylko, musze w takim razie wziasc miernik w reke....
[#7] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@micromax, post #6

Ja mam włożonego Sandiska Extreme ale tylko 196MB. Przygotowałem 4GB Kingstona, ale przy Kingstonie świeci cały czas dioda od dysku. Przy włożonym Sandisku nie świeci.
[#8] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@Jarkeczek, post #7

Mi na którymś z Sandisków świeci non stop znów, jak znajdę to załączę foto.
[#9] Re: dioda led przy karcie cf - przerobka

@Architect1200, post #8

Jeżeli dioda świeci ciągle, trzeba zmierzyć napięcie na pinie 39 złącza IDE w czasie gdy ma nie świecić. Gdy będzie to coś w okolicach 3,3 V, to jest ten sam problem co w adapterach SD i można go podobnie rozwiązać, podbijając wysoki stan logiczny z 3,3 na 5 V.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem