kategoria: Programy
[#151] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@PWS, post #150

Jeszcze tylko jedna osoba musi wpłacić. A lista obecnie liczy imponujące 22 pozycje:

1. recedent - Hollywood + Designer + APK Compiler
2. TechNineWonder - Hollywood + Designer + APK Compiler
3. rzookol - Hollywood + Designer
4. X-Type^HVR - Hollywood + Designer
5. deez - Hollywood + Designer
6. R-Tea - Hollywood + APK Compiler
7. ussarius - Hollywood + Designer + APK Compiler
8. AS - Hollywood + Designer + APK Compiler
9. smith - Hollywood + Designer + APK Compiler
10. RAL - Hollywood + Designer
11. C84 - Hollywood + Designer
12. Hellena - Hollywood + Designer
13. Valwit - Hollywood + Designer + APK Compiler
14. Piecia - Hollywood + Designer
15. Amig_OS - Hollywood + Designer + APK Compiler
16. PWS - Hollywood + Designer + APK Compiler
17. Risc - Hollywood + Designer
18. SebMcKein - Hollywood + APK Compiler
19. pini - Hollywood + Designer + APK Compiler
20. Bohun - Designer
21. pong777 - Hollywood + Designer + APK Compiler
22. stefkos - Hollywood + Designer + APK Compiler
[#152] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #137

no to wtoreczek, nie zeby ktos ponaglał...
[#153] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #137

Helleno, wpłacaj więc
[#154] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@deez, post #153

Aby wspomóc waszą silnkę na zestaw Hollywood + Designer, zapraszam na pierwszy film po angielsku na YouTube kanału Amiga Podcast: https://youtu.be/0wK53j8fPNw.
BTW: Ktoś się bawił w tworzenie napisów dna YouTube?
[#155] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@radzik, post #154

Niestety od niedawna są ograniczenia, np. nie można dodawać adnotacji (jak się przejęzyczyłem albo czegoś zapomniałem to można było to naprawić "dymkiem), istniejące będą zachowane.
Musisz wpierw dać możliwość dodawania napisów.
[#156] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@deez, post #153

Wpłacone, przepraszam wszystkich że musieliście czekać na marudera, ale jak to mówią ostatni będą pierwszymi
[#157] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #156

Ja też wpłaciłem, pw do recedenta poszła. Dzięki za akcję OK
[#158] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Ferin, post #157

Czyli jesteś 24 osobą WooW. Ciekawe czy autor miał już takie zakupy grupowe
[#159] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #158

OK. Zatem lista zostaje oficjalnie zamknięta. Ostatnich dwóch przelewów nie widzę jeszcze na koncie, ale na razie zakładam ze swoich. Dziś złożyłem zlecenie transakcji przewalutowania na EUR, jak tylko będę miał wszystkie środki w Euro to zrobię przelew do Andreasa.
[#160] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #159

A czy jest taka mozliwosc ze Ci co kupili program na plytce beda mogli sobie go wczesniej sciagnac?
[#161] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@stefkos, post #160

Pytałem Andreasa o to i wygląda na to, że nie. "Elektroniczni" dostaną linka, a "pudełkowi" - pudełko.
[#162] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #158

Osób powoli ale jednak przybywało... dlatego byłem za tym aby jeszcze ponegocjować cenę.
[#163] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #161

Może każda sztuka ma jakiś wewnętrzny unikalny numer. Takie numerowanie jak limitowane serie samochodów szeroki uśmiech. Ciekawe czy przy instalacji podaje się dane i numer seryjny ? Ktoś wie ?
[#164] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #163

Taki mechanizm nie jest nowością. Na przykład w programach firmy Serif (na PC) numer generowany jest dla konkretnego użytkownika i systemu. Zmieniasz wersję Windows - piszesz o nowy numer. Dzięki temu wszystko jest pod kontrolą i nie ma sytuacji że jakiś numer za bardzo rozpowszechni się, bo "kolega koledze". To są różne pule numerów, i jest to rozsądne rozwiązanie. Czyli kombinujesz dobrze.
[#165] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@adam_mierzwa, post #164

Zbyt skomplikowane i nadal podatne na wygenerowanie numeru seryjnego nawet microsoft odszedł dawno temu od tej metody aktywacji... w sumie nie tak trudne do złamania jak się z boku wydaje.
Dzisiejsze zabezpieczenia są "on line" i cały mechanizm aktywujący i sprawdzający poprawność seriala jest po stronie programisty/twórcy oprogramowania i próby łamania są bardzo łatwe do wychwycenia.

A tak już na temat - to fajnie że mamy komplet wpłat, to może za tydzień zobaczymy program OK.

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 16:09:59 przez PWS
[#166] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Hellena, post #163

Podczas instalacji nie podajesz żadnych danych. Imię i nazwisko właściciela licencji jest zakodowane w indywidualnym pliku Hollywood.key, który umieszcza się we wskazanym katalogu. Imię i nazwisko jest widoczne na ekranie programu. Numeru żadnego nigdzie nie widać.
[#167] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Ferin, post #157

@ Ferin
Recedent zapomniał wpisać cię na listę
[#168] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@R-Tea, post #167

Ooo to już za późno, kasa na przelew szeroki uśmiech
[#169] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@R-Tea, post #167

Bez obaw, Ferin jest na mojej "zamkniętej" liście. Po prostu nie uaktualniłem jeszcze publicznej.
[#170] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@R-Tea, post #167

Recedent zapomniał wpisać cię na listę
O, nie


Bez obaw, Ferin jest na mojej "zamkniętej" liście. Po prostu nie uaktualniłem jeszcze publicznej.
Ufff

Już się nie mogę doczekać gdy będę mógł zassać ten program. Mam tylko cichą nadzieję, że autor wyrówna wersje Hollywooda i Designera, w końcu dwadzieścia cztery nowe kopie sprzedał.
[#171] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Bohun, post #166

A ten plik Hollywood.key to jakoś generuje się samemu czy twórca Hollywood-a nam go wygeneruje . Będziemy musieli mu podać w jakiś sposób na kogo dany program ma być zarejestrowany ?
[#172] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@C84, post #171

No przecież pytałem Was wszystkich o dane do rejestracji
[#173] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@Ferin, post #170

Co masz na myśli pisząc że "autor wyrówna wersje Hollywooda i Designera". Niby rozumiem każde slowo z osobna, ale całość sensu mi umyka...
[#174] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@PWS, post #173

To znaczy że Designer 4.0 zostanie "przemianowany" na Designer 7.0
[#175] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #172

O dane do wysyłki do rejestracji chyba nie.
[#176] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@PWS, post #173

Co masz na myśli pisząc że "autor wyrówna wersje Hollywooda i Designera". Niby rozumiem każde slowo z osobna, ale całość sensu mi umyka...
Z tego co radzik mówił w swoim filmie, do którego link jest trochę wyżej w tym wątku, sam Hollywood rozwija się szybciej niż Designer, przez co ten ostatni nie wykorzystuje najnowszych możliwości pierwszego. Wiem, że póki co "se można" dopisać w lua, ale ja wolę kilkać niż pisać kod.
[#177] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #172

Albo na moją głowę padła "majówkowa pomroczność jasna" albo faktycznie pytałeś ale o dane do wysyłki a nie do rejestracji . I na przykład w moim przypadku dane do wysyłki są do mojej siostry :) Chyba że naprawdę mi się już coś pomieszało , ale to musiał bym sprawdzić historię wysłanych maili, a do tej niestety nie mam teraz dostępu :/
[#178] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@C84, post #177

W poście 141 pisałem, że będę potrzebował danych adresowych od wszystkich (nie tylko od kupujących wersję pudełkową), bo trzeba wypełnić formularz na potrzeby zakupu. Może niewystarczająco jasno się wyraziłem. Jeśli ktoś chce mieć program ze swoim (a nie siostry) nazwiskiem to niech mi w takim razie da znać.
[#179] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #178

Wysłałem ci PW z danymi i przepraszam za zamieszanie :)
[#180] Re: [zbiórka] Zbiorowy zakup Hollywood

@recedent, post #151

APK compiler 2.0 wyszedl dzis. slicznosci :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem