kategoria: A1200
[#1] Amiga 1200 czy mam się czym martwić???
Na wstępie chciałem przywitać się i podziękować za przyjęcie do Forum :)

Kilka dni temu zakupiłem Amigę 1200 jestem w trakcie renowacji Amiga odpala normalnie jedynie stacja coś nie działa na pewno zabrudzona.
Jednak na płycie widoczny jest dziwny mostek w originale na pewno takiego czegoś nie ma czy ktoś może wie co to może być za mostek???? i czy mam się martwić???

link

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 08:41:17 przez Drako30pl
[#2] Re: Amiga 1200 czy mam się czym martwić???

@Drako30pl, post #1

link nie działa
[#3] Re: Amiga 1200 czy mam się czym martwić???

@Drako30pl, post #1

link

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 09:34:19 przez Drako30pl
[#4] Re: Amiga 1200 czy mam się czym martwić???

@Drako30pl, post #3

ciupkę małe to zdjęcie

Najlepiej wejdź sobie tutaj i obejrzyj zdjęcia oryginalnych płyt głównych. Było kilka "fabrycznych fixów", sprawdź sobie czy w Twojej rewizji tak to ma wyglądać (Stawiam, że masz 1D1).
[#5] Re: Amiga 1200 czy mam się czym martwić???

@Drako30pl, post #3

link - to fabryczny "fix". Nie masz się czym martwić - wymień kondensatory, wyczyść i ciesz się Amigą.
[#6] Re: Amiga 1200 czy mam się czym martwić???

@Jenot, post #5

faktycznie fix fabryczny kamień z serca...dzięki za odpowiedzi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem