[#1] WarpTGEmu
Panowie, Panie- skąd "wytrzasnąć" emulator Turbo Grafx o wdzięcznej nazwie WarpTGEmu (wymaga WOSa).

Może u kogoś na dysku jeszcze jest?
[#2] Re: WarpTGEmu

@BULI, post #1

Udało mi się znaleźć w sieci wpis autora z 02.06.2001 (Steffen Haeuser) o tym, że nie jest zadowolony z obecnej wersji (przede wszystkim nie działa dźwięk) i prwadopodobnie zdecyduje się na publikacje jak będzie miał źródła w wersji 0.2 tgemu.

Podobno była też wersja TGEmu na MOSa?
[#3] Re: WarpTGEmu

@BULI, post #2

Jest do pobrania w sieci, nie pisałeś nic o Mosie to nie dawałem linka, ale jak poszukasz to znajdziesz.

Bo Nostalgia to nie jest to czego szukasz.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2017 18:59:37 przez TechNineWonder
[#4] Re: WarpTGEmu

@TechNineWonder, post #3

Wersji pod MOSa w tej chwili nie szukam, wolałbym pod WOSa.

W ostateczności można to odpalić pod MOSem PUP.
Pytanie czy ten emulator daje radę z dźwiękiem i czy obsługuje CD do PC ENGINE?
[#5] Re: WarpTGEmu

@BULI, post #4

Nie wiem sprawdź sobie masz linka do lha i Home Page.


Sprawdź sobie tą stronę i tam piszę coś o tym HuC i jest też wersja pod DOS.


Do CD jest właśnie HuC, poczytaj sobie tam coś o tych chyba piszę.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2017 19:12:14 przez TechNineWonder
[#6] Re: WarpTGEmu

@TechNineWonder, post #5

Za to widzę, że amidogowy DARCNES pomimo, że nie obsługuje dźwięku w PC Engine to ma parametry do obsługi napęd CD OK

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2017 21:15:31 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem