kategoria:
[#1] Połączenie Amsi z pc w celu zgryania girer Adf i zonk na starcie
Witam i proszę o pomoc. Utknąłem bardzo szybko. Po podłączeniu kabelka i przygotowania parametrów com w PC uruchomiłem WB na Amidze i w zakładce PREFS gdzie muszę odpalić serial jest pusto, nie ma żadnej ikonki. Tu moje pytanie, czy mam jakąś okrojoną wersje WB, może uszkodzoną, może problem jest gdzie indziej. Jestem totalnie zielony, co dla mię górą dla innych doliną. Z góry dzięki za każde info
[#2] Re: Połączenie Amsi z pc w celu zgryania girer Adf i zonk na starcie

@reddmb, post #1

Jaka Amiga, jaki OS, która wersja ROM?
[#3] Re: Połączenie Amsi z pc w celu zgryania girer Adf i zonk na starcie

@Ocelot, post #2

A500 1M. rev.6 , kickstart 1.3 , WB chyba 1.33
[wyróżniony] [#4] Re: Połączenie Amsi z pc w celu zgryania girer Adf i zonk na starcie

@reddmb, post #3

Spróbuj wpisać w CLI "SYS:prefs/preferences". Jeżeli nie zadziała to do zmiany parametrów portu serial musisz poszukać innej dyskietki z Workbenchem.
[#5] Re: Połączenie Amsi z pc w celu zgryania girer Adf i zonk na starcie

@Ocelot, post #4

Dzięki wielkie za info, niestety nie zadziałało, czyli szukam WB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem