kategoria: A500
[#1] Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć
OK
Jakoś tak wyszło, że sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench 1.3. System był oryginalny wprost od Cloanto. Zarejestrowałem na ich stronie numer licencji i na razie cisza (nie dostałem żadnej informacji zwrotnej, a minęły już dwa dni). Czy orientujecie się jak długo trwa proces weryfikacji numeru licencji i czy można od nich uzyskać jakiś backup w takim przypadku jak mój?
[#2] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@Malanow, post #1

Nie spodziewaj sie za szybko odpowiedzi (o ile w ogóle). Ja się nie doczekałem (WB, kilka KS-ów). Kupowałeś może od pong777 (JacekK84) na Allegro?
[#3] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@Malanow, post #1

Nie żebym pochwalał piractwo ale znajdź na serwisie chomikopodobnym obrazy diskietek workbencha od cloanto i sobie takie "backupy" ściągnij... w twoich rękach będą prawie legalne.
A swoją drogą jeśli może masz pakiet AmigaForever to workbenche są ich częścią składową.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 22:43:06 przez PWS
[#4] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@perinoid, post #2

Tak, kupowałem od JacekK84.
Pakietu AmigaForever nie mam niestety, chyba trzeba zerknąć na ciemną stronę internetu.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 22:56:56 przez Malanow
[#5] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@Malanow, post #4

JacekK84 podsyła kopie na maila, poprostu przypomnij mu się z aukcją (ja u Niego kupowałem rom 3.x to plik kickstartu dostałem na maila jako backup)
Rozważ zakup AmigaForever bo w pakiecie dostaniesz prawie wszystkie dostępne kickstarty i workbenche i wszystko będziesz miał legalnie; pozatym to naprawdę dobra kompilacja Amigi na PC.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 23:10:36 przez PWS
[#6] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@PWS, post #5

Nie wiem czy będzie mnie pamiętał, Workbencha kupowałem u niego prawie rok temu, ale nie zaszkodzi spróbować. A pakiet AmigaForever wygląda kusząco, trzeba będzie odłożyć parę złotych do skarbonki co by w końcu go kupić ;)
[#7] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@Malanow, post #6

JacekK84 to tutaj pong777. Napisz do niego, myślę, że szybko załatwicie sprawę.
[#8] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@perinoid, post #7

Poszła wiadomość.
Dziękuję wszystkim za pomoc!
[wyróżniony] [#9] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@Malanow, post #8

Już temat załatwiony. Tak dla informacji wyszły nowe obrazy jakiś miesiąc temu. Poprawiono np. w WB 3.1 startup-sequence pod kicki 3.0, 3.1, 3.x i w zależności od posiadanego SetPatcha. W wersji 1.3.4. też były jakieś drobne poprawki.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 10:46:25 przez pong777
[#10] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@pong777, post #9

To się nazywa solidna firma OK
[#11] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@perinoid, post #2

Cloanto calkiem spoko odpowiada na maile
[#12] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@pong777, post #9

Dzięki! Pliki dotarły! :)
[#13] Re: Sformatowałem sobie dyskietkę z Workbench'em - co robić, jak żyć

@perinoid, post #10

Dokładnie, miło przeczytać, że sprawa załatwiona.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem