kategorie: A500, Sprzęt
[#1] AR MK3
Witam serdecznie

Mam pewien problem z AR MK3 zakupionym na znanym wszystkim portalu aukcyjnym. Nadmienię, że sprzęt miał być sprawny, ale po podłączeniu do expansion slotu na ekranie amigi pojawiają się wszystkie kolory (czerwony, żółty, szary, czasami dioda od zasilania pulsuje). Po którymś z kolei soft resetów pojawiło się menu startowe amigi i po wciśnięciu freezen na AR udało mi się wejść do menu - ale był to odosobniony przypadek. Dodam, że podłączyłem AR do amigi 500+. Z powodu tego, że jestem początkujący proszę wybaczyć mi tak błahe pytania, ale:
czy AR działa z kickstarterem 2.0 czy musi to być 1.3?
czy opisana sytuacja jest normalna czy świadczy o uszkodzeniu AR?
czy ktoś z bardziej obeznanych kolegów mógłby sprawdzić dla mnie AR i ewentualnie podjąć się naprawy (oczywiście za odpłatnością)– chyba że to nienaprawialne jest.

Z góry dziękuję za wszelkie pomocne uwagi i chęć pomocy.
[#2] Re: AR MK3

@Laki25, post #1

Z A500+ współpracuje tylko wersja 3.17 ARIII . Kolega zapewne posiada wersję 3.09 która działa poprawnie tylko z 1.3 , a na 2.0 i wyżej mamy objawy jak w poprzednim poście .
Temat wielokrotnie "wałkowany" na naszym forum .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem