kategoria: Mediator
[#1] Problem z mikserem
Sprawa wygląda następująco, zacząłem instalować resztę sprzętu pod medkiem, problem jest taki że jak włączam amplifiera przez ahi to nic nie gra, odpalam mikser w prefsach, zmieniam np. z master voume na cokolwiek innego i zaczyna grać, po restarcie znowu to samo, muszę odpalić mixer i przekliknąć żeby grało, już myślałem że w user-startup mixer musi być po wpisach z MUI i tak zrobiłem ale nic to nie dało :/
[#2] Re: Problem z mikserem

@QUAD, post #1

Mam pewien trop, podczas uruchamiania WB wyskakuje informacja "mixer: plik nie jest programem" o co kaman ? czysty system, nic nie mieszane, może czegoś brakuje :/
[#3] Re: Problem z mikserem

@QUAD, post #2

Zgubiły się bity protekcji. Sprawdź.
[#4] Re: Problem z mikserem

@Norbert, post #3

Jestem pewien że wcześniej to sprawdzałem, ale może mi się tylko wydaje, w każdym razie nie było executable, po włączeniu problem się rozwiązał, dziwne tylko że z ikonki się uruchamiał mixer normalnie.

Dzięki, kolejna rzecz odhaczona
[#5] Re: Problem z mikserem

@QUAD, post #4

Bo ikona do programu ma ustawione RWED, a jeśli program uruchamiasz bez ikony, to bity protekcji brane są tylko z pliku. ( no chyba ze użyłbys WBRun)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem