kategoria: A500
[#1] GOTEK Cortex - dziwna usterka
Hej,

W trakcie użytkowania A500 z Gotekiem w wersji Cortex, gotek przestał reagować (nie mogę zmienić pzyciskami przypisanych pozycji). Na wyświetlaczu cały czas pokazuje się 002, czyli ostatnia przypisana pozycja, gdy jeszcze wszystko działało dobrze.
Dodam od razu:

-Po podpięciu zwykłej stacji dyskietek, działa ona bez problemu;
-Po podłączeniu pendrive do laptopa, windows nie domagą się formatu i wszystkie pliki są i wyświetlają się normalnie;
- Zielona dioda Goteka po włączeniu Amigi w ogóle nie reaguje;
- Po włączeniu Amigi bez pendriva w Goteku wyświetlają się "---";
- Nie, nie wyciągnąłem pendrive z Goteka przy uruchomionej Amidze :)

Proszę o sugestię co tu się odjaniepawliło ?
[#2] Re: GOTEK Cortex - dziwna usterka

@tommysi, post #1

Włóż pendrive i trzymaj przycisk o od zmiany dyskietki jednocześnie aby od razu przeskoczyło z pozycji 002 na inną. Po porostu po stronie pendrive .adf się uszkodził lub go nie ma i Selector go nie może zobaczyć.

- Nie, nie wyciągnąłem pendrive z Goteka przy uruchomionej Amidze :)



Nie ma to znaczenia, zawszę tak robię i Gotek działa.

Co nie zmienia faktu że ostatnio jednego uszkodziłem, po tym jak wpiąłem do niego klawiaturę przewodową wcisnąłem caps lock i zacząłem pisać, to go uszkodziło

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 12:36:27 przez TechNineWonder
[#3] Re: GOTEK Cortex - dziwna usterka

@TechNineWonder, post #2

Od razu poszło, dzięki za radę, you made my day, wracam do ciupania :)szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem