kategorie: A500, Sprzęt
[#1] Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk
Witam z góry przepraszam że z grubej rury, byłem kiedyś szczęśliwym posiadaczem Amigi 500 jednak jak się okazało ostatnio mój chrzestny który ją przetrzymywał postanowił jakieś pół roku temu podarować ją znajomemu, nie wiem czy każdemu daje po 500 zł ale cóż. Zakupiłem z uwagi na wysokie ceny zestawów zestaw Amiga 500 solo z sprawną klawiaturą oraz stacją dyskietek, jako że nie mam ani zasilacza ani peryferiów szukam kogoś kto takowe posiada i zechce pomóc w sprawdzeniu sprzętu na gwarancji rozruchowej oczywiście stawiam wielką flaszkę. okolice GOP. Z góry dzięki za niezmieszanie z błotem.
[#2] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #1

Skoro okolice GOP, to najlepiej wpadnij tutaj:
SACP
[#3] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@R-Tea, post #2

O! na pewno zajrzę
[#4] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #1

Gliwice jutro albo we wtorek
Potem mnie nie ma przez 2 tyg
[#5] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@WojT_GL, post #4

jak dojdzie do tego czasu na pewno się odezwę
[#6] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@WojT_GL, post #4

swoją drogą uważacie że jak dałem 200zł za golasa to dużo?
[#7] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #6

Tak.
[#8] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #6

Nie.
[#9] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@WojT_GL, post #4

To Kolega sąsiad, a ja żyłem w przeświadczeniu (nie wiadomo dlaczego), że z Głogowa


Ostatnia aktualizacja: 04.09.2017 09:04:01 przez tbone
[#10] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #6

Jeżeli brałeś w ciemno to jesteś kryptohazardzistą
[#11] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@marcinkmo, post #6

Mogłeś wziąć tą:

https://www.olx.pl/oferta/amiga-500-sprzedam-CID99-IDopPo4.html#3c831c74ba
[#12] Re: Pomoc w sprawdzeniu amigi 500 Śląsk

@Hubez, post #11

Nadal nie doszła ale mam kontakt do ludzi z MHK w Katowicach jak tylko dojdzie postaram się umówić na test
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem