kategoria: A2000/A3000
[#1] Workbench 3.1 na dysku, instalacja
Jako że nie mam doświadczenia z WB 1.3, nigdy nie instalowałem a używałem kiedyś jak miałem A500 ale niestety bez dysku, teraz mam A2000, w niej karta bsc AT-BUS 2008, mam ROM od Jenota octapusy czy jakoś tak. Pytanie brzmi jak przygotować dysk i czym pod system 1.3 i czy normalnie WB 1.3 normalnie wystartuje na takim konfigu, zawsze chciałem mieć jakąś amige z systemem 1.3 i dyskiem
[#2] Re: Workbench 3.1 na dysku, instalacja

@QUAD, post #1

Musisz mieć oprogramowanie do tegoż kontrolera AT-BUS 2008 i nim przygotować partycje do instalacji systemu. Workbench 1.3 zajmuje tylko 2 dyskietki i o ile pamiętam nie ma ani programu do instalacji systemu na dysku twardym (czyli trzeba na chama skopiować wszystko ręcznie z tych dyskietek), ani programu do partycjonowania dysku. Ja pamiętam czas gdy posiadałem A500 i MegaRamHD to w komplecie był zamieszczony program do partycjonowania dysku.
[#3] Re: Workbench 3.1 na dysku, instalacja

@gilban, post #2

Program do partycji to HDInstTools
[#4] Re: Workbench 3.1 na dysku, instalacja

@Amigo-A1200-040, post #3

qrde,napisałem w tytule 3.1 a miało być 1.3 :)
zassałem jakąś dyskietkę instalacyjną z amiga hardware database, jutro jak będzie czas to potestuję.
[#5] Re: Workbench 3.1 na dysku, instalacja

@QUAD, post #4

Ja dysk przygotowałem dyskietką HD Install 3.1, a Workbench 1.3 przegrałem poleceniem copy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem