kategoria: A2000/A3000
[#1] Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6
Panowie mam 2 płyty - Rev 4.1 i Rev 6 - czy jest sens przechodzić z 4.1 na 6? Czym one się różnią - w 4.1 mam 2mb chip (mini megi) i agnu 8375 w 6 siedzi agnus 8372 - czy zwykły zjadacz chleba odczuję cokolwiek przesiadając się na rev.6 i przenosząc wszystko z 4.1 na 6? jest sens się bawić? Pozdrawiam.
[#2] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@ieble, post #1

Polecam zajrzeć na tą strone:
http://amiga.resource.cx/mod/a2000.html

Napewno łatwiej będzie odszukać uszkodzoną w przyszłości (nie życzę) kość pamięci jeśli będą 4 sztuki na płycie a nie 16
Pozdrawiam
Krzysztof
[#3] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@ieble, post #1

Jeśli na płycie 4.1 masz Agnus 8375 a na 6 8372 to Nie zyskasz tylko stracisz na zmianie.
[#4] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@Marcin74, post #3

To sobie rozszerzenie chipu przecież przełoży ;)
[#5] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@_Skiba, post #4

No moze ale to juz trochę zamieszania a płyty funkcjonalnie takie same.
[#6] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@Marcin74, post #3

Marcin zostaje przy swojej - mam ją sprawdzoną. Dziękuję za pomoc. Piotr.
[#7] Re: Amiga 2000 - pytanie o różnicę międy rev.4.1 a rev.6

@ieble, post #6

Tutaj jest jakieś proste Technical Information w każdej rev. można robić jakieś fixy czy poprawki.

Jedyne to jeszcze sprawdzić jaki Denis.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem