kategoria: A600
[#1] Video Grabber a kabel RGB-Scart Amiga 600
Witajcie serdecznie, to jeszcze raz ja Mam takie pytanko, otóż zakupiłem niedawno video grabber za 40 coś zł firmy Media Tech - może szału nie ma, ale jakość obrazu nawet po podłączeniu po chinch do 600tki nie jest w sumie taka zła jak za tą cenę.. Mam pytanie - czy dałoby radę zrobić tak, że podłączyłbym kabel RGB/Scart (który również posiadam) użył takiej oto przejściówki jak na zdjęciu tutaj :

http://www.conrad.ch/medias/global/ce/3000_3999/3200/3250/3252/325216_LB_00_FB.EPS_400.jpg

No i tam wpiął to Euro/Scart od kabelka z Amigi a potem wyprowadził z tej przejściówki kablem chinch do tego grabbera? Czy to coś w ogóle zmieni i da? Czy szkoda zachodu, jak myślicie? Może ktoś tak kiedyś kombinował co? No rzecz niezaprzeczalna, że po RGB obraz jest żyleta pytanie tylko czy to z powrotem nie ucieknie ta jakość jak by to poszło po chinchu i czy w ogóle da to sygnał jakikolwiek.. Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam ok, racja
[#2] Re: Video Grabber a kabel RGB-Scart Amiga 600

@DiamondViper, post #1

Ta przejściówka nie działa tak jak myślisz. RGB scart, SVideo, Composite i audio to są wejścia, wyjście jest jedno - SCART. Jeśli podasz RGB to na wyjściu będziesz miał RGB, jeśli Composite to będziesz miał tylko Composite na SCART.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem