kategorie: CDTV, Programy, Sprzęt
[#1] Amiga Explorer - Break nie wyskakuje.
Cześć.

Odkopałem Amige CDTV i połowa mi dyskietek nie działa, to chciałem sprawdzić czy dam rade je odzyskać. Po podłączeniu kablem Amigi do Komputera i skonfigurowaniu portu tak jak jest pokazane w instrukcji wpisuje pierwszą komende Type SER: to RAM:Setup, potwierdzam ją z obydwu sprzętów a potem naciskam ctrl + c i na tym sie kończy moja zabawa. Komenda Break która powinna sie pokazać nie wyskakuje i nie moge dalej kontynuować konfiguracji. Macie pomysły gdzie leży problem ?
[#2] Re: Amiga Explorer - Break nie wyskakuje.

@Ptakus94, post #1

Czy klawiatura jest sprawna ?
Ctrl+C działa na innych komendach i zatrzymuje jej wykonanie
[#3] Re: Amiga Explorer - Break nie wyskakuje.

@Norbert, post #2

Tak. Wszystkie przyciski zostały sprawdzone.
[#4] Re: Amiga Explorer - Break nie wyskakuje.

@Ptakus94, post #3

Spróbowałem jeszcze raz po nie wiem jakim razie i wyskoczył Break ale po wpisaniu kolejnej komendy po jakimś czasie wyskakuje Error reading from COM port... Temat można zamknąć, bo to nie jest Temat o nowym problemie, który mi wyszedł.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem