kategoria: Programy
[#1] TV Paint
Cześć Amigowe dziadki. proszę Was o pomoc. Dawna, dawno temu.... W którymś Amiga Computer Studio był program cały program jak w tytule. Miałem, używałem (na Amidze). Teraz nie mam tego ACS`a, nie mam Amigi :( Mam WinAUE oraz TVPainta. Ale potrzebuję kodu rejestracyjnego. Nie wiem jakie prawa ma w tej chwili ten program. Jeżeli jest nadal komercyjny i naciągam prawo, to przepraszam nie wymagam kodu: trudno. Ale jeżeli jest inaczej to proszę pomóżcie.
[wyróżniony] [#2] Re: TV Paint

@Prince, post #1

Spróbuj ten - LYFI-360AMNFR-0669 - jest do uwolnionej wersji 3.59, która była rozprowadzana razem z nim.

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2017 01:03:00 przez _arti
[#3] Re: TV Paint

@_arti, post #2

Nawet o pierwszej w nocy można na Was liczyć. Dzięki arti! Działa.
[wyróżniony] [#4] Re: TV Paint

@Prince, post #3

Czy pierwsza w nocy jest czymś dziwnym u Amigowca?
[#5] Re: TV Paint

@Vato, post #4

2:30 to w zasadzie początek dnia. Arti to ranny ptaszek...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem