kategoria: A600
[#1] A600, kilka dziwnych objawów
Witajcie,
Mam kilka drobnych problemów z Amigą; zakładam, że chodzi o software, bo z hardwarem sobie radzę ;).
Jeden z nich to działanie IBrowse (wersja o ile dobrze pamiętam 2.4).
Po pierwsze, nie mogę wejść do konfiguracji - program po prostu nic nie robi.
Po drugie, requestery wyglądają jak na obrazku - zarówno przy wyjściu z programu, jak i jakiekolwiek inne - np. nie odpala mi ppa.pl, wyskakuje requester i nie wiem, co jest na nim napisane :).



Drugi problem to dość dziwna sprawa - mianowicie przy korzystaniu z Opusa czy Filemastera przy próbie wejścia na hdd (partycja nieistotna), komputer wiesza się. Pod WB kopiowanie itd. jest ok. Jest to o tyle dziwne, że wszystko było ok aż do wczoraj. Nic nowego nie było instalowane.
System jest postawiony na nowo, zainstalowane mam MUI, MagicWB, etc.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2017 10:40:22 przez Drakon

EDIT: Drugi problem chyba rozwiązany - wygląda na to, że włączenie cache na Furii powoduje taki objaw :/

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2017 10:48:08 przez Drakon
[#2] Re: A600, kilka dziwnych objawów

@Drakon, post #1

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to wirusy. Przeskanuj sobie virusz .
[#3] Re: A600, kilka dziwnych objawów

@Drakon, post #1

Ustaw większą rozdzielczość. np. Hires Laced lub podobne

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2017 15:48:49 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem