kategoria: A500
[#1] Bootselector, gotek i checksum error 880.. A500
Wczoraj załozylem z kumplem gotek w miejsce stacji dfO oraz bootselector
Z przełącznikiem df0/df1. Podłączyłem stację zewnętrzna jako df1. Teraz to co mnie niepokoi:
1. Gotek w ustawieniu df0 wgrywa wszystko bez problemu. Jednak gdy
Stacja jest włączona w momencie prośby o zmianę dysku adf w grze zapala się stacja
Fizyczna df01 i gra się zawiesza. Po wyłączeniu stacji obrazy dysku na goteku mogę zmieniać bezproblemowo.
2. Po przełączeniu przełącznikiem na pozycję stacja zew. W tryb df0. Stacja wywala błąd 880 checksum error. Wgrywa chwilę dyskietkę i wyrzuca ten błąd. W tym czasie gotek się na chwilę załącza. Czy to normalne? Dodam że jak wyłączę i włączę Amigę z zasilania i ustawię obraz 000 wszystko wraca do normy i stacja czyta dyski jako df0.
3. W x_copy wszystko ok na df0/df1.

Podejrzewam że to gotek w ustawieniu df1 pròbuje szybciej wgrać
Obraz niż stacja z dyskietki i dlatego ten błąd ...czy się nie mylę?
[#2] Re: Bootselector, gotek i checksum error 880.. A500

@Cadderlik, post #1

Jeśli stacja fizyczna to stacja Chinon będą różne "cyrki".
Jest jeden duży wątek na ten temat.
[#3] Re: Bootselector, gotek i checksum error 880.. A500

@pong777, post #2

Fizyczna to alps od pana Mariana w obudowie zewnętrznej przerobiona z PC. Ogólnie działa ok ale muszę ustawić brak obrazu na goteku w pozycji DF0 aby błąd nie wyskakiwał
[#4] Re: Bootselector, gotek i checksum error 880.. A500

@Cadderlik, post #3

A jak w goteku będzie obraz taki jak w df1 to na pewno błędu nie będzie.
[#5] Re: Bootselector, gotek i checksum error 880.. A500

@Norbert, post #4

Sprawdze
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem