kategoria: A2000/A3000
[#1] 4 Kickstarty na antiny
Mam przełącznik 4 Kick startów na Antiny w A 500 był połączony kabelkiem koło taśmy flopa i poprzez dłuższy reset z klawiatury przetłaczało się Kicki gdzie na płycie A 2000 podłączyć ten kabelek.?
[wyróżniony] [#2] Re: 4 Kickstarty na antiny

@marcinm, post #1

Ja tylko w sprawie literówki: nie "antiny" tylko "ATtiny" - chodzi o nazwę mikrokontrolera. Przy okazji podbiję Ci temat ;)
[#3] Re: 4 Kickstarty na antiny

@RomanWorkshop, post #2

Dziękuje koledze za poprawienie prawidłowej nazwy przełącznika teraz pomoc ruszy pełną parą bo koledzy wiedzą o co już chodzi.
[wyróżniony] [#4] Re: 4 Kickstarty na antiny

@marcinm, post #1

Mam przełącznik 4 Kick startów na Antiny w A 500 był połączony kabelkiem koło taśmy flopa i poprzez dłuższy reset z klawiatury przetłaczało się Kicki gdzie na płycie A 2000 podłączyć ten kabelek.?
Podłącz pod U805 (LM339) pin#14 i zobacz czy działa OK.
[#5] Re: 4 Kickstarty na antiny

@Architect1200, post #4

Dziękuje za pomoc jesteś kolego fachowiec działaj mi tylko 3 kick ale to urok chyba tej płyty ver 4.5 ten jeden 1.3 biały potem szary ekran jak by chciał wejść i mrugnięcie i tak w kółko ,2.05 ,3.1 i 3 jakiś zmodyfikowany działają bez problemowo i się przetłaczają na A 500 miałem wszystkie cztery .Płytę dostałem za darmo od koleżanki to nie będę rozpaczał. ,chyba że się skasował ten 1.3.
[#6] Re: 4 Kickstarty na antiny

@marcinm, post #5

Podłączałem oryginalny Kick 1.3 i to samo biały szary i tak w kółko ta płyta nie działa z Kick 1.3 dziwna sprawa .jak by tak ten przełącznik do CDTV podłączyć to ciekawe gdzie ten jeden czarny kabelek podłączyć żeby przełączało może któryś z kolegów podłączał.?
[wyróżniony] [#7] Re: 4 Kickstarty na antiny

@marcinm, post #6

.jak by tak ten przełącznik do CDTV podłączyć to ciekawe gdzie ten jeden czarny kabelek podłączyć żeby przełączało może któryś z kolegów podłączał.?
Ten sam układ co w poprzedniej tylko oznaczony jako U33 (LM339) pin #2.
[#8] Re: 4 Kickstarty na antiny

@Architect1200, post #7

Jeszcze raz dziękuję za fachową pomoc.Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem jak mój że Kick 1.3 oryginalny nie działa z płytą A 2000 rev 4.5.?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem