kategoria: CDTV
[#1] Zakup CDTV niekompletna
Witam. Mam okazję kupić CDTV za nieduże pieniążki niestety bez pada czy takowy pad jest do dostania czy warto kupić. Cena 500PLN

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 19:43:35 przez Kaczuszka
[#2] Re: Zakup CDTV niekompletna

@Kaczuszka, post #1

Jeżeli jest sprawna, wydaje się że jest to dobra cena.

Nowy pad kupisz tutaj. Mam j jestem bardzo zadowolony i nie odróżnisz go od oryginału.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 19:53:17 przez amigachelm
[#3] Re: Zakup CDTV niekompletna

@Kaczuszka, post #1

Tu też jest.
Wspierajmy naszych...
[#4] Re: Zakup CDTV niekompletna

@*y, post #3

Masakra akurat jutro od nich paczuszkę dostanę z pamięcią do A600
[#5] Re: Zakup CDTV niekompletna

@Kaczuszka, post #4

Jest i tu.
[#6] Re: Zakup CDTV niekompletna

@nostrum666, post #5

Amiga CDTV to była moja pierwsza Amiga. Generalnie dobrze ją wspominam, oprócz tego pilota, ale może to u mnie było coś zepsute. Gdy pilot był przez dłuższą chwilę nieużywany, to niestety nie działało pierwsze wciśnięcie przycisku. To wciśnięcie przycisku dopiero budziło go do życia i dopiero drugie wciśnięcie wysyłało sygnał do Amigi. Nie muszę wspominać, że w grach bardzo to przeszkadzało. Jak to jest u was? Czy tylko ja miałem taki feler?
[#7] Re: Zakup CDTV niekompletna

@AmmigaCDTV, post #6

U mnie to samo kompletnie nie uzywam tego pilota/pada. Wszystko obsługuje joy`em przez interfejs :) Wg mnie najslabszy punkt CDTV`ki.
[#8] Re: Zakup CDTV niekompletna

@Kaczuszka, post #1

jest i tu:
http://retroami.com.pl/index.php?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=cdtv&submit_search=
[#9] Re: Zakup CDTV niekompletna

@paweldrag, post #8

*y był szybszy i ładniej wkomponował linka w post :).
[#10] Re: Zakup CDTV niekompletna

@AmmigaCDTV, post #6

I przyszła teraz tylko domówienie pilota / pada i do meblarza, by wypadało aby jakąś fajną szafkę zbił z witryną na wystawienie egzemplarzy by oko pocieszyć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem