kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#1] A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku
Mam problem z instalacją systemu 3.1 na dysku w kontrolerze 2091 w A2000.
W A2000 siedzi kick 3.1 i po uruchomieniu systemu 3.1 z dyskietki nie widzi w żaden sposób dysku (nie wykrywa go).
Po uruchomieniu A2000 z oryginalnej dyskietki dołączonej do kontrolera (WB1.3) dysk jest widziany. Robię partycje, formatuję itp Wszystko działa. Po przygotowaniu w ten sposób dysku uruchamiam Install 3.1 z dyskietki i dysku nie widzi
Co robię nie tak ?
Karta ma rom 7.0, dysk Quantum Fireball 2.1 GB.
[#2] Re: A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku

@Daniel76, post #1

Wpisales odpowiedni device obsługujące A2091 do hdtoolbox
[#3] Re: A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku

@Norbert, post #2

Nic nie ruszałem.
Najciekawsze jest to, że w HDToolbox z dyskietki A2091 nie ma wpisanego żadnego device.
Po uruchomieniu HDToolbox z dyskietki install 3.1 w już uruchomionym systemie z oryginału dysk jest widziany.
[#4] Re: A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku

@Daniel76, post #3

Device jest ok. Chyba dysk jest za duży :/
[#5] Re: A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku

@_Skiba, post #4

Pod 1.3 dysk jest dobrze rozpoznawany, bez problemu robię partycje, format.
[#6] Re: A2091 - Instalacja WB3.1 na dysku

@Daniel76, post #5

Jest już ok.
Okazało się, że źle wypaliłem romy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem