kategoria: A500
[#1] Amiga 500 rev 5 - biały ekran... Pomysł na diagnozę... ?
Witam, Padnięta A500 na rev. 5. Wyświetla biały ekran...

Podmieniłem (po kolej): Procek, kick, CIA ODD, EVEN CIA, PAULA, GARRY - bez zmiany... za każdym razem biały obraz i nic więcej

Nie podmieniłem FAT AGNUSA i DENISE - bo nie mam takich od rev 5. Może jest pomysł jak diagnozować te układy (startować ami bez nich... ?).

Jakiś pomysł na diagnozę.... ?

A może ma ktoś płytę rev 5 na zbyciu ?

Pozdrawiam
[#2] Re: Amiga 500 rev 5 - biały ekran... Pomysł na diagnozę... ?

@ujejskiego, post #1

W rev 5 powinien bez problemu ruszyć najpospolitszy FatAgnus, czyli 8372A.
A Denise był we wszystkich pięćsetkach do rev6 włącznie taki sam: 8362 R8. Ale nowszy, czyli 8373 R4 też powinien działać.
[#3] Re: Amiga 500 rev 5 - biały ekran... Pomysł na diagnozę... ?

@wali7, post #2

Ok. Więc muszę podmiankę zrobić....OK
[#4] Re: Amiga 500 rev 5 - biały ekran... Pomysł na diagnozę... ?

@ujejskiego, post #1

A ten kolor biały to statyczny jest, czy np. cyklicznie przechodzi przez odcienie szarości/bieli?
[#5] Re: Amiga 500 rev 5 - biały ekran... Pomysł na diagnozę... ?

@brian-82, post #4

Witam, W trakcie starcie dochodzi do białego lub jasno-szarego bo ciężko to ustalić i stoi. Kontrolka od zasilania świeci stabilnie (nie mruga ani nie świeci przygaszona).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem