kategoria: A2000/A3000
[#31] Re: A3000t

@mmarcin2741, post #17

Gdzieś wyczytałem kiedyś, że duże amigi od a2000 do a4000 były
w obudowach pecetowych po prostu.


Inaczej - Commodore miało swoją "kolekcję" obudów, które kombinowali w różnych opcjach i wkładali tam raz Amigi, raz pecety albo jeszcze inne maszyny. A2000 przejęła obudowę po Commodore 900, dolna część A3000D przypomina C128D w wersji "metal", itp. A4000D przypomina z kolei niektóre commodorowskie pecety 286 i 386, co nie oznacza bynajmniej, że te obudowy trzymały jakiś standard.

Osobiście uważam, że gdyby, niezależnie od designu, obudowy dużych Amig trzymały standard AT, to by bardzo fajnie było. Chyba dopiero A4000T jakoś trzyma. Nie wiem, nie miałem.

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 14:53:56 przez Daclaw
[#32] Re: A3000t

@atalante, post #22

i ma moje nóżki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem