kategoria: CDTV
[#1] Gotek do CDTV
Siemano,

Pod tym linkiem przedmiot o którym mówię. Kupiłem do swojej CDTV. Pasuje i wygląda kozacko. Polecam
[#2] Re: Gotek do CDTV

@kubaslonka, post #1

Mozna tez po prostu czarnego Goteca wsadzić do obudowy zewnętrznej stacji przemalowanej na czarno. Ja użyłem stacji AlfaData jako dawcy obudowy i kabla. Ale jako ze sam malowalem to nie wygląda aż tak dobrze
[#3] Re: Gotek do CDTV

@orila, post #2

Co racja to kastracja- również można podłączyć gołego goteka poprzez taśmę. Wrzuciłem to tylko i wyłącznie ze względu na wizualne aspekty, które niektórzy mocno cenią a jak pisałem- wygląda to spoko.OK
[#4] Re: Gotek do CDTV

@kubaslonka, post #3

całkiem fajne, ja mam takie zabawki:




dodam, że mogę je podłączyć na raz do CDTV, a to już ciężko przebić stopa
[#5] Re: Gotek do CDTV

@zmiennik, post #4

Stacja Alfadata użyta jako dawca obudowy jest przelotowa, wiec mozna podpiąć tak nawet 3 lub 4 goteki.
[#6] Re: Gotek do CDTV

@orila, post #5

Wszystko spoko- tylko po co?szeroki uśmiech
Z pewnością- do zdjecia, muzeum lub na wystawie, wyglądałoby to kozacko. szeroki uśmiech
[#7] Re: Gotek do CDTV

@kubaslonka, post #6

Równie dobrze możesz zadać te samo pytanie jeżeli chodzi o kupno Amigi w tych czasach szeroki uśmiech

więcej fotek

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2018 17:46:31 przez zmiennik
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem