kategoria: A4000
[#1] Gdzie kupić układy specjalizowane do a4000
Cześć, jako że zabieram się za kompletowanie części do płyty głównej z amibaya, chciałem zapytać gdzie tanio ogarnąć wszystkie potrzebne układy, najlepiej w jednym miejscu.
Wiem że są na ebayu, ale ceny trochę mnie przerażają, dodatkowo układy muszą być nowe, nie chcę żadnych wylutów.
Kiedyś trafiłem na stronę, chyba nieniecką, gdzie takie rzeczy były za śmieszne pieniądze, teraz za cholere nie mogę tego znaleźć, pamiętam tylko że na tej stronie były również nowe pcb do a4000T. Może istnieją inne źródła ?

Jak coś wiecie to piszcie
[#2] Re: Gdzie kupić układy specjalizowane do a4000

@QUAD, post #1

Te magiczne niemieckie źródła powoli się kończą.Niestety.Jeszcze rok temu zakup nowych kości doA1200 czy A4000 w Niemczech nie stanowił problemu.Które układy potrzebujesz?
[#3] Re: Gdzie kupić układy specjalizowane do a4000

@ak47, post #2

ogólnie potrzebuję komplet to A4000D, mam gołą płytę, drobnicę będę zamawiał w mouserze, Slot CPU udało mi się ogarnąć, procek 030/25 też będę miał, pozostają układy specjalizowane.
[#4] Re: Gdzie kupić układy specjalizowane do a4000

@QUAD, post #3

Chyba najtrudniej będzie zdobyć nową Alice,reszta do znalezienia,tak myślę.
[#5] Re: Gdzie kupić układy specjalizowane do a4000

@QUAD, post #3

Część układów powinienem mieć, odezwij się na PW.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem