kategoria: Programy
[#1] Szukam osoby z Kołobrzegu która nagrałaby mi workbench.
Witam
Jestem posiadaczem Amigi 600 do której mam workbench 2.1 ale niestety jest uszkodzony. Sam system się włącza ale nic na nim nie można otworzyć bo pokazują się komunikaty o bad sektorach stąd moja prośba jak w temacie, może jest ktoś z Kołobrzegu lub okolic kto mógłby nagrać mi pierwszą dyskietkę tego system bo ja sam nie jestem w stanie.Próbowałem już na różne sposoby ale niestety nic nie idzie ani po kablu bo nie mogę włączyć shella ani przez dyskietki 720kb bo gdy wpisuję komendę mount pc0: to wyskakują błędy i komunikat że nie może załadować urządzenia.
[#2] Re: Szukam osoby z Kołobrzegu która nagrałaby mi workbench.

@krystian87, post #1

masz Panie możliwość tam ogarnięcia sobie w środku dysku twardego. Możesz go przygotować na pececie pod emulatorem na bazie obrazów dyskietek WB z neta. A nawet bardziej na lenia - zamiast dysku adapter na kartę SD i to już totalnie łatwo podpiąć pod komputer. ;) Zainteresowany, czy chcesz się bawić w dyskietki?
[#3] Re: Szukam osoby z Kołobrzegu która nagrałaby mi workbench.

@teh_KaiN, post #2

Właściwie to już zamówiłem, ale myślałem że trzeba i tak instalować to z dyskietekszeroki uśmiech
[#4] Re: Szukam osoby z Kołobrzegu która nagrałaby mi workbench.

@krystian87, post #3

Tutaj poradnik po polsku, jak przygotować dysk (kartę CF/SD) i zainstalować system pod emulatorem WinUAE: link.
[#5] Re: Szukam osoby z Kołobrzegu która nagrałaby mi workbench.

@RomanWorkshop, post #4

Dzięki wielkie jak już przyjdą do mnie rzeczy to na pewno się przyda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem