kategoria: Programy
[#1] Font do Workbencha + zegar na belce
Cześć,
Kiedyś miałem taki węższy font do Workbencha przy standardowej rozdzielczości, żeby mniej miejsca zajmowało na blece górnej i do tego miałem zegrar. Nie pamiętam skąd to miałem. Przypuszczam, że z jakiejś płyty z czasopisma Amigowego.

Nie wiem czy taki font nie był na dyskietce od ProModule.

Podsumowując. Poszukuję fonta, co zastąpi systemowego Topaza + jakiś programik wyświetlający zegar na belce górnej.

Pozdrawiam
[#2] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@Jield, post #1

szczelam: XEN?
[#3] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@nogorg, post #2

Na pewno nie, bo XEN jest chyba pod wyższą rozdzielczość i od MagicWB. Wyglądało podobnie jak Topaz z tym, że było węższe.

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2018 10:49:35 przez Jield
[#4] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@Jield, post #3

Tiny.font ?
[#5] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@Jield, post #3

Hm. Sprawdziłem sobie w swoim śmietniku i u mnie leży Xen na 8 px. Oprócz tego np. jakieś Topaz2N i topaz6. Jest też thinpaz :)

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2018 11:25:39 przez nogorg
[#6] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@Jield, post #1

Z tego co pamiętam, MCP ma możliwość wyświetlania zegarka na belce systemowej :).
[#7] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@Norbert, post #4

Dobra, znalazłem fonta. Chodziło mi o TopazProp. Co do zegara, to pobrałem z Aminetu coś takiego: http://aminet.net/package/util/time/BarClock22
[#8] Re: Font do Workbencha + zegar na belce

@tomekwojcik, post #6

Owszem MCP ma opcję zegarek na belce, ale bez sekundnika.
Dlatego używałem TBClock. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem