kategoria: CDTV
[#1] [cdtv] które turbo?
Przez ostatnie dwa lata powstało chyba naście rozszerzeń z 68000/xxx MHz na pokładzie (Wichry, Savyny, HC000 itp.) i się już trochę pogubiłem w tym wszystkim. Pytanie - które z tych turbo zadziała i zmieści się w CDTV? Wiem, że Savana się mieści ale szukam czegoś szybszego niż 7MHz.
[#2] Re: [cdtv] które turbo?

@_arti, post #1

Wampirrrrrrrrr:D
[#3] Re: [cdtv] które turbo?

@_arti, post #1

A nie lepiej zainwestować kilka $, kupić adapter do przeniesienia gniazda proca (kabelkologia) i schować turbo sobie gdzieś w obudowie? Miejsca tam wiela przeca.
Ja planuję (jak znajdę czas) spróbować z HC000, mam już taką płytkę do drutologii.
[#4] Re: [cdtv] które turbo?

@_arti, post #1

Jak wchodzi Savyna, to wchodzi też Savyna Plus, a ona chodzi na 14MHz.
[#5] Re: [cdtv] które turbo?

@Tom Rain, post #3

Ja tak zrobiłem nawet. W pierwszej wersji wsadziłem wampira między cd a zasilacz - miejsca jest sporo tutaj to widać. A raczej nie widać, procesora nie ma a działa:). Wiązkę kabli z gniazda proca dałem do wampa. Jakby Ci się zaprojektowało tą płytkę to weź jedną nadplanową, z chęcią zakupię:).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem