kategoria: A500
[#1] Workbench 3.1 i Vampire V2+
Witam wszystkich.

Chciałem zainstalować na Amisi z Vampirkiem, Wb 3.1. Ale słyszałem że jest troche roboty aby Vampir w pełni funkcjonował. Szukałem po necie i niestety nic nie udało mi znaleźć.
Może ktoś z was zna jakiś link do tutka krok po kroku.Będę bardzo wdzięczny.
Pozdr.
[#2] Re: Workbench 3.1 i Vampire V2+

@Stardigit, post #1

Pobierz sobie classic wb z picasso 96 tam masz wszystko co potrzebujesz do amigi
[#3] Re: Workbench 3.1 i Vampire V2+

@Stardigit, post #1

a nie lepiej zainstalować Coffina? Ściągasz obraz, zapisujesz na CF i włala! Masz tonę programów i dwie tony gier out-of-the-box, a wszystko odpowiednio skonfigurowane i przyodziane. siedzi, pije i chrupki
Gdybyś jednak wolał się babrać z tym sam, to tutej masz różne potrzebne chałty (instalacja sterów SDCard, RTG, podłączenie modułu ethernetowego itp.).
Tak czy inaczej - miłego wompierzenia.
[#4] Re: Workbench 3.1 i Vampire V2+

@snajper, post #3

Chociaż osobiście nie używam ale też myślę że Coffin jest najlepszym wyborem. Masz szybko fajny system całkiem fajnie skonfigurowany i przetestowany do pracy z Vampem szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem