kategoria: Sprzęt
[#1] Kabel scsi do blizarda ppc
Cześć, czy ktoś z forum robił samemu kabel bo bppc ?
potrzebuję zrobić kabelek taki żeby był do dysku załóżmy 50 pin a potem dalej żeby była wtyka na zewnątrz kompa 25 pin do podłączenia zipka 250.
jakie i gdzie kupić wtyczki i taśmę, chodzi mi o tą małą do blizza głównie bo z resztą nie powinno być problemu raczej.

z góry dzięki za pomoc
[#2] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #1

lipa ?
nikt nic nie podpowie jaką złączkę kupić do bliza żeby cuś takiego zmontować ?
[#3] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #2

Podpytaj się Stacha100.
[#4] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #2

Takie coś ?

Grisza








Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 20:28:36 przez Dorian3d
[#5] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #1

Mam taki kabel, już nie używam. Kupiony w RetroAmi. Jak chcesz, to ci opchnę.
[#6] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #2

ten do zip


link
Tylko nie pamiętam czy żeński, czy męski ma być.

zip zewnętrzny


Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 20:36:41 przez Dorian3d
[#7] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@_arti, post #5

a tak to to
link
[#8] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@_arti, post #5

Dzięki chłopaki, ale nie do końca mi o to chodzi, ten kabelek z retroami jest spoko ale ma tylko jedną końcówkę, a ja muszę mieć dwa, do jednej koncówki podepnę dysk scsi (czy tam jakąś przelotkę typu acard) a DB25 ma wychodzić z obudowy na zewnątrz, do ZIPa, może wykorzystam małą klapkę pod stacją, jeszcze nie mierzyłem, ale pewnie za szeroki jest DB25.
Więc właściwie taśmę SCSI 50 mam, końcówki 50 pin mam, DB25 pewnie też mam, ale tego małego ustrojstwa do blizarda niemam.
[#9] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@Dorian3d, post #4

aha, a do Griszy sobie zaraz zadzwonię :D
[#10] Re: Kabel scsi do blizarda ppc

@QUAD, post #9

Znalazłem, raster 1.27, 25 pin w 2 rzędach
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem