kategoria: A2000/A3000
[#1] A3000 ładowanie kicka z dysku.
Witam wszystkich. Po kilku latach wyciągnąłem z szafy moją A3000 żeby przypomnieć sobie stare dobre czasy. Odpaliła od razu bez problemów ale niestety następnego dnia dysk odmówił posłuszeństwa. Wymieniłem dysk na sprawny i chciałem zainstalować system od nowe ale tu trafiłem na problem. Moja Ami ładowała kicka z dysku ale teraz muszę ładować go z dyskietki. I tu moje pytanie. Jak zainstalować system żeby kick znowu ładował się z dysku? Mam dyskietkę Super Kickstart 1.3 i 2.04 ale zupełnie zapomniałem jak te kickstarty przerzucić na dysk. Dodam tylko, że dysk SCSI podpięty jest do płyty.
[#2] Re: A3000 ładowanie kicka z dysku.

@Marcin74, post #1

Wczytaj kickstart z dyskietki, potem uruchom np. HDToolBox z dyskietki, a wtedy już możesz przywracać dane jak masz kopię albo stawiać nowy system.
[#3] Re: A3000 ładowanie kicka z dysku.

@Rafał A-3000, post #2

Marcin potrzebuje informacji co należy wykonać , aby kick wgrywał się z dysku zamiast z Superkickstartu
Chyba że instalując z dyskietki INSTALL dla a3000 zrobi się to samo.
[#4] Re: A3000 ładowanie kicka z dysku.

@Norbert, post #3

Żeby wgrał się z dysku na partycji WB_2.x lub WB_1.3 w katalogu devs musi być plik kickstartu. Wtedy go wczyta po czasie uruchomienia komputera.
[#5] Re: A3000 ładowanie kicka z dysku.

@Rafał A-3000, post #4

Dziękuje za pomoc. Znalazłem dzisiaj moje stare notatki w których mam opis krok po kroku jak to zrobić. Sprawny dysk juz śmiga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem