kategoria: A500
[#1] Obudowa ACA500
Cześć,

uwalniamy pliki STL naszej obudowy, które znajdziecie tutaj:
wątek amibay

Oczywiście, jak ktoś docenia nasz trud może nas symbolicznie wesprzeć ;) ale prosimy, by to generalnie zostało jako NIEKOMERCYJNE.

Następny projekt który wisi w powietrzu, to obudowa do ACA500 do Amigi 1000.

Pozdrówka :)
[#2] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #1

Szacun za udostępnienie tego ot tak ;)
[#3] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #1

OK siedzi, pije i chrupki
[#4] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #1

Obudowa świetnie wygląda. Myślę że niedługo pojawią się remixy na inne gadżety do 500 z tą obudową :)
[#5] Re: Obudowa ACA500

@MariuszK, post #4

Po to specjalnie wyjmowaną klapkę z tyłu zrobiliśmy, by tam wyprowadzać chociażby USB.
[#6] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #5

Panie Majster, 100% szacunku i full kudos to you!
[#7] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #1

A zarobić nie chcecie?szeroki uśmiech tutaj na forum są same leniwe kocury, a jak będzie gotowe, to kupimy
[#8] Re: Obudowa ACA500

@marianoamigo, post #7

Słuchaj, koszt druku lekko ponad 200zł wychodzi w takiej jakości, jak ja mam.
Jakoś nie było chętnych, jedną obudowę sprzedaliśmy do USA, a drugą ode mnie dostał SuperBonio :)
[#9] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #8

Z drukiem 3D zaczynam i wiem w czym rzecz, jak drobnica do druku to można coś poskładać i obudować, ale większe gabarytowo elementy to godziny druku i koszty - sens zarobkowy w stosunku to poświęconego czasu + materiału niewielki. Ja to bardziej hobbystycznie, dlatego to ma większy sens.
[#10] Re: Obudowa ACA500

@Tom Rain, post #1

uwalniamy pliki STL naszej obudowy


OK

Następny projekt który wisi w powietrzu, to obudowa do ACA500 do Amigi 1000.


OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem