kategoria: Programy
[#1] Oprogramowanie do samplera HDP Electronics
Ostatnio robiąc porządki w warsztacie znalazłem w kartonie z "tentegami" sampler HDP Electronics. Taki z zielono biała nalepką. Niestety dyskietka która kiedyś z nim była to już pieśń przeszłości...
Pytanie do społeczności - czy ma ktoś może taki sampler i/lub oprogramowanie do niego?
Wiem, że można go używać od razu z ocatmedem albo protrackerem, ale mi chodzi o program Digiton2, który był oryginalnie dodawany do zestawu.

Szukałem trochę w internetach, ale niestety bida straszna i gogle nie daje zbyt wielu wyników.
Pisałem też do producenta (o dziwo jeszcze istnieją), ale niestety cisza.
[wyróżniony] [#2] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@MariuszK, post #1

Mam ten sam sampler i mam gdzieś jeszcze oryginalną dyskietkę, którą zgrałem kilka ładnych lat temu.
https://nextcloud.qkiz.pl/index.php/s/cdR4XYKerTmfPkd
Także tego
[#3] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@QkiZ, post #2

Super, dzięki ogromne!OK
[#4] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@MariuszK, post #3

Ten sampler działa praktycznie z każdym softem. Trackery czy Audio Master, działa out of box. Mi najlepiej działało się z tym samplerem w Audio Masterze.
[#5] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@QkiZ, post #4

audio master sampluje do FasT Ram ...moze dlatego ?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 01:36:38 przez HOŁDYS
[#6] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@HOŁDYS, post #5

Pewnie tak, ale dla mnie po prostu jest wygodniejszy.
[#7] Re: Oprogramowanie do samplera HDP Electronics

@QkiZ, post #2

Jeżeli również dziękuję
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem