kategoria: A500
[#1] IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K
Czy istnieje wersja IGame, która odpali na 68K (A500+,wicher,WB3.1/WB Classic), albo aplikacja podobna w działaniu.

Może da się podobny efekt zrobić pod samym systemem.

Najbardziej zależy mi na jednym okienku gdzie miałbym tylko ulubione gry, aby nie kopać w milionach folderów. Może jeden foder ze skrótami/listą skrótów(jak w win).
[#2] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@snifferman, post #1

I game 2.0 chyba działał na 68000. Na pewno działa aglaunch.
[#3] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@ponior, post #2

Nawet nie zauważyłem że w Classic WB jest już AgLaunch.
Dzięki

Igame 2.0 zaraz będę testował jak go znajdę :D
[#4] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@snifferman, post #3

Nie udało mi się uruchomić IGame 2.0b4 ani 2.0b3.



AGlunch działa. Nie wiem tylko czy da się tam w jakiś prosty sposób skatalogować gry, bo cała struktura jest już utworzona pod gotowy pack.
[#5] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@snifferman, post #1

Wczoraj testowałem TinyLauncher na swojej A600 z rozszerzeniem pamięci (2MB Chip + A6095). Udało mi się odpalić przykładową grę z WHDLoad. Program wydaje się ok.
Wcześniej próbowałem bezskutecznie ogarnąć IGame i AGLauncher, ale w końcu spasowałem (ciągle jakieś błędy, brakujące biblioteki, itp.)
TinyLauncher jest o tyle fajny, że kataloguje automatycznie gry ze ścieżki wprowadzonej w konfiguracji.
[#6] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@mareckuss, post #5

a próbowałeś starszego Igame?, ponoć 1.6 działa. Ja chyba jestem na tym samym etapie, spróbuje skompilować go ze źródeł, jak zadziała to się podzielę
[#7] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@mareckuss, post #5

Pamietaj zeby z favourite nie kasowac ostatniej pozycji bo sie baza wywala.
Myk na posortowanie favourites to wrzucic gre ktorej nie chcesz, potem te ktore chcesz... I skasowac ta jedna. Wtedy nastepuje sortowanie reszty i voila!
[#8] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@softiron, post #7

Zgłoście to może autorowi. Jest dość kontaktowy OK
[#9] Re: IGame na 68000 albo podobna aplikacja na 68K

@_arti, post #8

Hmm
Pytalem kiedys na EAB zdaje sie.
Odnioslem wrazenie ze to juz martwy projekt jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem